Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360PSV
Okładka Supremacy MMA (PS3)
OkładkaSupremacy MMA (PS3)

Supremacy MMA

Supremacy MMA: Unrestricted

Supremacy MMA to stworzona przez studio Kung Fu Factory gra sportowa, w której gracze mogą wcielić się w zawodników mieszanych sztuk walki (Mixed Martial Arts). Pojedynki rozgrywane są na zamkniętym ringu, zwanym oktagonem.

Sportowe | MMA | na 2 osoby

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Supremacy MMA Premiera

23wrz2011

X360 PS3

6mar2012

PSV

producent: Kung Fu Factory wydawca: 505 Games wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Brutalna gra sportowa poświecona mieszanym sztukom walk autorstwa Kung Fu Factory. Studio to założone zostało przez weteranów gatunku, którzy pracowali m.in. nad The Warriors, Mortal Kombat: Armageddon, Scarface oraz przede wszystkim przy UFC Undisputed 2009 oraz Ultimate Fighting Championship. Ta ostatnia wydana została na Dreamcasta i była pierwszą grą tego typu.

W Supremacy MMA starcia toczą na oktagonie, czyli zamkniętym ringu. Naprzeciw siebie staje dwóch zawodników, którzy do pokonania przeciwnika mogą używać technik zaczerpniętych z dowolnych stylów walki. Dzięki różnorodności technik pojedynki są bardzo rozbudowane i dynamiczne, umożliwiając walkę w stójce, w klinczu oraz w parterze. Gra nie posiada oficjalnych licencji żadnej ligi MMA, więc wszystkie postacie i lokacje zostały stworzone od zera przez dewelopera.

Twórcy postawili na realizm, jednocześnie czyniąc grę szybszą i bardziej brutalną niż produkty konkurencji. W ten sposób uzyskano atmosferę i styl rozgrywki, który przypomina to jak walki MMA wyglądały u początków istnienia tego sportu. Całość koncentruje się na umiejętnościach i technikach, a nie suchych statystykach zawodników.

O ile w innych grach tego typu strona wizualna ma za zadanie symulować transmisję telewizyjną, to w Supremacy MMA postawiono na bardziej filmową kamerę, dzięki czemu mamy wrażenie bycia na ringu.

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 153 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,3 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Supremacy MMA cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Supremacy MMA

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3
PSV