Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSVX360PS3
Okładka Supremacy MMA: Unrestricted (PSV)

Supremacy MMA: Unrestricted

Supremacy MMA

Supremacy MMA to stworzona przez studio Kung Fu Factory gra sportowa, w której gracze mogą wcielić się w zawodników mieszanych sztuk walki (Mixed Martial Arts). Pojedynki rozgrywane są na zamkniętym ringu, zwanym oktagonem.

Sportowe | MMA | multiplayer | na 2 osoby

Okładka Supremacy MMA: Unrestricted (PSV)

producent: Kung Fu Factory

wydawca: 505 Games

wydawca PL: Techland

Strona oficjalna

data premiery gry:

23wrz2011

X360 PS3

6mar2012

PSV

Brutalna gra sportowa poświecona mieszanym sztukom walk autorstwa Kung Fu Factory. Studio to założone zostało przez weteranów gatunku, którzy pracowali m.in. nad The Warriors, Mortal Kombat: Armageddon, Scarface oraz przede wszystkim przy UFC Undisputed 2009 oraz Ultimate Fighting Championship. Ta ostatnia wydana została na Dreamcasta i była pierwszą grą tego typu.

W Supremacy MMA starcia toczą na oktagonie, czyli zamkniętym ringu. Naprzeciw siebie staje dwóch zawodników, którzy do pokonania przeciwnika mogą używać technik zaczerpniętych z dowolnych stylów walki. Dzięki różnorodności technik pojedynki są bardzo rozbudowane i dynamiczne, umożliwiając walkę w stójce, w klinczu oraz w parterze. Gra nie posiada oficjalnych licencji żadnej ligi MMA, więc wszystkie postacie i lokacje zostały stworzone od zera przez dewelopera.

Twórcy postawili na realizm, jednocześnie czyniąc grę szybszą i bardziej brutalną niż produkty konkurencji. W ten sposób uzyskano atmosferę i styl rozgrywki, który przypomina to jak walki MMA wyglądały u początków istnienia tego sportu. Całość koncentruje się na umiejętnościach i technikach, a nie suchych statystykach zawodników.

O ile w innych grach tego typu strona wizualna ma za zadanie symulować transmisję telewizyjną, to w Supremacy MMA postawiono na bardziej filmową kamerę, dzięki czemu mamy wrażenie bycia na ringu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 4,9 / 10 na podstawie 148 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,90 PLN

Gry podobne do Supremacy MMA: Unrestricted

Klasyfikacja PEGI Supremacy MMA: Unrestricted

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3
PSV