Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka UFC Undisputed Fight Nation (WWW)
OkładkaUFC Undisputed Fight Nation (WWW)

UFC Undisputed Fight Nation WWW

UFC Undisputed Fight Nation to wyprodukowana przez koncern THQ z myślą o użytkownikach serwisu społecznościowego Facebook gra sportowa.

Sportowe | MMA

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

UFC Undisputed Fight Nation Premiera WWW

3lutego2011

producent: Roadhouse Interactive wydawca: THQ Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do UFC Undisputed Fight Nation

K.O. Champs

WWE All Stars Fantasy Warfare

K.O. Champs

UFC Undisputed Fight Nation to gra pozwalająca nam wcielić się w zawodnika popularnej organizacji mieszanych sztuk walki, działająca w ramach serwisu społecznościowego Facebook. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki musimy stworzyć naszego zawodnika. Lista opcji nie jest oszałamiająca - mamy dostęp do dwóch styli walki, jeden oparty jest na kickboxingu, drugi na zapasach. Po dokonaniu tego wyboru zostaje nam jedynie wybrać pseudonim naszej przyszłej gwiazdy. Tu także nie mamy zbyt dużego pola do popisu - wybór ograniczony jest do kilkunastu, odgórnie przygotowanych propozycji.

Naszą postać opisują trzy podstawowe statystyki. Mamy tu zdrowie, wytrzymałość i energię. Jak można się łatwo domyślić, dwa pierwsze są wykorzystywane podczas walk. Trzecia liczba przydaje się podczas treningu. Podobnie jak w innych najpopularniejszych grach tego typu, wszystkie wykonane czynności zmniejszają pulę energii, która następnie regeneruje się wraz z upływem czasu.

Zamiast siły czy zręczności Undisputed Fight Nation wprowadza karty ciosów. Możemy więc nauczyć się kopniaka z półobrotu czy kopnięcia opadającego. Są też bardziej standardowe ruchy, takie jak uderzenie hakiem czy prostym. Wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia zdobywamy dostęp do nowych kart. Osobno awansować możemy także poszczególne ciosy, co daje nam dodatkowe bonusy, w postaci zwiększonej celności czy szansy na nokaut.

Walka podzielona została na trzy rundy, a każda z nich składa się z pięciu tur. Użycie jednej umiejętności zajmuje turę. Walczący na przemian stosują poznane na treningu chwyty. Przed walką możemy określić, które umiejętności chcemy aktywować w danym starciu. Warto o tym pamiętać, bo podczas walki karty wyciągane są już w losowej kolejności, a nasza kontrola nad zawodnikiem jest ograniczona do minimum.

Podczas potyczki możemy także użyć jeden, wybrany wcześniej bonus, na przykład energię dodatkową czy apteczkę przywracającą część punktów zdrowia. Zakupy robimy za pomocą dwóch walut. Pierwsza to Kredyty, za które nabyć można nabyć podstawowe wspomagacze. Za prawdziwe pieniądze możemy kupić UFC Points - służą one jako środek płatniczy dający dostęp do tych wartościowszych pozycji na sklepowej liście.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe UFC Undisputed Fight Nation: 12+