Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka WWE All Stars Fantasy Warfare (WWW)
OkładkaWWE All Stars Fantasy Warfare (WWW)

WWE All Stars Fantasy Warfare WWW

Przeznaczona dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook interaktywna animacja, pozwalająca stoczyć wirtualne pojedynki pomiędzy byłymi i obecnymi gwiazdami wrestlingu.

Sportowe | wrestling

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWE All Stars Fantasy Warfare Premiera WWW

7lutego2011

producent: Midway San Diego/THQ San Diego wydawca: THQ Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do WWE All Stars Fantasy Warfare

K.O. Champs

UFC Undisputed Fight Nation

K.O. Champs

Tytuł oferuje graczom przedsmak emocji towarzyszących zapasom w stylu „wolnej amerykanki” i pozwala odpowiedzieć na pytanie, który z ich ulubionych zawodników miałby większe szanse na zwycięstwo. Gra działa w ramach serwisu społecznościowego Facebook.

W WWE All Stars: Fantasy Warfare skonfrontowani zostali byli i obecni gwiazdorzy tego sportu. Wśród tych pierwszych pojawia się m.in. Hulk Hogan, przeciw któremu do walki staje John Cena.

Przed każdym pojedynkiem gracze wybierają swojego faworyta, a system informuje o procentowych szansach odniesienia zwycięstwa. Sterowanie poczynaniami wrestlerów jest niezwykle proste. W określonych momentach walki gracze mają sposobność kliknąć na symbolu specjalnego ataku. Jeśli zdążą, ich faworyt wykonuje pokazany w zwolnionym tempie efektowny chwyt, rzut lub kombinację ciosów. W innym wypadku atakuje przeciwnik. Pojedynek kończy się w chwili, gdy jeden z zapaśników wyprowadzi odpowiednio dużą liczbę ataków.

Warto odnotować, że postępy w grze uzależnione są nie tyle od wyników starć, ile ich odpowiedniego nagłośnienia w Facebooku. Aktywni pod tym względem gracze mają szansę uzyskać dostęp do bonusów w formie tapety czy plików dźwiękowych.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe WWE All Stars Fantasy Warfare: Odpowiednia dla każdego wieku.

WWE All Stars Fantasy Warfare Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • Facebook