Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka World of Mixed Martial Arts 2 (PC)
OkładkaWorld of Mixed Martial Arts 2 (PC)

World of Mixed Martial Arts 2 PC

World of Mixed Martial Arts 2 to druga odsłona cyklu menedżerów sportowych, odsłaniających kulisy świata profesjonalnych walk MMA. Tytuł wyprodukowany został przez studio Grey Dog Software, znane m.in. z serii Total Extreme Wrestling.

Strategiczne | manager | MMA

Kolekcja gier
Obserwuj grę

World of Mixed Martial Arts 2 Premiera PC

7kwietnia2009

producent: Grey Dog Software wydawca: Grey Dog Software

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dobre przyjęcie, z jakim wśród pecetowych graczy spotkała się wydana w 2007 roku gra World of Mixed Matrial Arts, zachęciło deweloperów ze studia Grey Dog Software do przygotowania drugiej części, a tym samym zainaugurowania nowego cyklu.

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, gracz wciela się w rolę promotora profesjonalnych walk MMA (Mixed Martial Arts), a jego zadaniem jest rozbudowanie niewielkiej firmy do rangi jednego z największych przedsiębiorstw w branży. Do obowiązków menedżera należy m.in. negocjowanie kontraktów z zawodnikami, organizowanie turniejów oraz dbanie o atrakcyjność pojedynków dla kibiców i mediów.

Model rozgrywki zastosowany w World of Mixed Matrial Arts 2 jest bardzo zbliżony do rozwiązań zastosowanych wcześniej w World Extreme Wrestling 2008. Gracz nie ma możliwości bezpośredniego ingerowania w przebieg pojedynków. Zabawa koncentruje się więc na podejmowaniu decyzji menedżerskich, wybierając spośród szergu opcji dostępnych w licznych oknach menu.

Zmiany wprowadzone w kontynuacji objęły m.in. bardziej uszczegółowione dane o zawodnikach, co pozwoliło zwiększyć realizm symulacji walki. Zmodyfikowano również system negocjowania warunków zatrudnienia z zawodnikami, dzięki czemu można stosować rozmaite techniki negocjacyjne. Twórcy nie zapomnieli również o funkcjonalnych rozwiązaniach w edytorze postaci.

Wzorem innych sportowych menedżerów z oferty Grey Dog Software World of Mixed Matrial Arts 2 cechuje się skromną oprawą wizualną. Elementy graficzne, w tym trójwymiarowe modele zawodników, stanowią jedynie ozdobnik, a zabawa bazuje na warstwie tekstowej prezentowanej w formie tabelek, statystyk i wykresów.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe World of Mixed Martial Arts 2: Odpowiednia dla każdego wieku.