Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSPX360PS3WiiPS2NDS
Okładka WWE SmackDown vs. Raw 2010 (PSP)

WWE SmackDown vs. Raw 2010

WWE SmackDown vs. Raw 2010 to czwarta odsłona cyklu konsolowych symulacji wrestlingu, rozwijanego przez studio deweloperskie Yuke's.

Sportowe | wrestling | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Okładka WWE SmackDown vs. Raw 2010 (PSP)

producent: Yuke's

wydawca: THQ Inc.

wydawca PL: CD Projekt S.A.

data premiery gry:

20paź2009

X360 PS3 PS2 Wii PSP NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWE SmackDown vs. Raw 2010 jest kolejną, czwartą już, odsłoną konsolowej bijatyki podejmującej tematykę wrestlingu. Gra stara się jak najwierniej przedstawić ten sport walki, tak bardzo popularny w USA i Japonii, w którym nawet ważniejsze od samych zmagań zawodników jest wielkie, efektowne show na ringu. Omawiana produkcja przygotowana została z myślą o sześciu różnych platformach: Nintendo DS, PlayStation 2, PlayStation Portable, Wii, Xbox 360 oraz PlayStation 3, a także dodatkowo na telefony komórkowe.

W grze występują takie sławy wrestlingu jak John Cena, The Undertaker, Randy Orton, Edge i Rey Misterio, którzy zresztą pojawiają się również na okładce promując grę. Ich aktywny udział w produkcji gwarantuje wysoki realizm i swobodę walki. Gracze mogą wcielić się zarówno we wspomnianą piątkę jak i w pozostałych zawodników znanych z telewizyjnych programów WWE RAW, WWE SmackDown oraz ECW wyświetlanych pod wspólnym szyldem organizacji World Wrestling Entertainment. Deweloperzy przyłożyli dużą wagę do realizmu i dokładnego odwzorowania tak wyglądu walczących jak i ich charakterystycznych ruchów czy zachowania.

Najważniejszym elementem jest tryb kariery. Gracze kierując swoim ulubionym zawodnikiem mają możliwość zdobycia różnych mistrzowskich tytułów. Grę cechuje dopracowana i szczegółowa grafika, która została nieco poprawiona w stosunku do poprzedniej odsłony serii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 2895 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,6 / 10 na podstawie 306 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI WWE SmackDown vs. Raw 2010

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe WWE SmackDown vs. Raw 2010

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Szczegóły na temat dwóch nowych gier na licencji WWE
Szczegóły na temat dwóch nowych gier na licencji WWE

wiadomość9 czerwca 2010

Bardzo dobra sprzedaż WWE Smackdown vs. Raw 2010 sprawiła, że koncern THQ bez większych oporów oficjalnie zapowiedział na początku maja spodziewaną przez wszystkich kontynuację. Dziś dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na jej temat, a także poznaliśmy zupełnie nową markę, jaka ma trafić na rynek na początku przyszłego roku – WWE All Stars.

THQ - wyniki finansowe i plany na przyszłość
THQ - wyniki finansowe i plany na przyszłość

wiadomość6 maja 2010

Firma THQ ogłosiła swoje wyniki finansowe za rok rozliczeniowy 2010, a więc okres, który dobiegł końca 31 marca. Tradycyjnie towarzyszyło temu przedstawienie zapowiedzi wydawniczych, obejmujących m.in. Saints Row 3, Darksiders 2 oraz dwie gry na licencji Warhammera 40,000.

Premiery gier w Polsce (9-15 listopada)

wiadomość16 listopada 2009

Ubiegły tydzień upłynął nam pod znakiem premiery długo oczekiwanego Call of Duty: Modern Warfare 2. Szczęśliwie strzelanina Activision ukazała się w Polsce bez opóźnień, a w ślad za nią poszło też kilka innych tytułów, które zasiliły ofertę rodzimych sklepów – m.in. DJ Hero oraz WWE SmackDown vs. Raw 2010.

X360
PS3
PS2
Wii
PSP
NDS