Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2010, 07:30

autor: Vercetti

Premiery gier w Polsce (26-30 lipca)

Ostatni tydzień lipca przejdzie do historii z powodu premiery StarCrafta II, znakomitego RTS-a firmowanego logiem legendarnego Blizzarda. Najbardziej oczekiwana strategia tego roku trafiła na sklepowe półki w miniony wtorek i choć wydano ją w zaporowej cenie 199,99 zł, nie było cienia wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem najwyższej klasy.

Ostatni tydzień lipca przejdzie do historii z powodu premiery StarCrafta II, znakomitego RTS-a firmowanego logiem legendarnego Blizzarda. Najbardziej oczekiwana strategia tego roku trafiła na sklepowe półki w miniony wtorek i choć wydano ją w zaporowej cenie 199,99 zł, nie było cienia wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem najwyższej klasy. Kolektywna ocena, którą wystawiliśmy StarCraftowi II w recenzji na łamach GRY-OnLine, to 93%.

Premiery gier w Polsce (26-30 lipca) - ilustracja #1

 

Premiery gier na PC (26-30 lipca):

  1. StarCraft II: Wings of Liberty (Licomp Empik Multimedia)

Premiery gier na NDS-a (26-30 lipca):

  1. Legend of Kay (FonoGAME)

Przypominamy także, że lista tytułów, jakie trafią na polski rynek w bieżącym tygodniu, dostępna jest w dziale daty premier. Z uwagi na częste zmiany dat, w jakich ukazują się w Polsce premierowe gry, uprzedzamy, że zestawienie może odbiegać od faktycznego stanu produktów w sklepach.