Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2010, 10:55

autor: Hed

Nowe informacje o serii Bayonetta w tym tygodniu

Studio Platinum Games zamierza wkrótce przedstawić nowe informacje na temat gry Bayonetta. Podobno o produkcji usłyszymy w tym tygodniu – tak zapowiedział prezes dewelopera Yusuke Hashimoto na kanale Twitter. Na razie nie wiemy o co może chodzić, ale mamy nadzieję, że japońska ekipa zamierza przygotować kontynuację przygód wyemancypowanej wiedźmy.

Studio Platinum Games zamierza wkrótce przedstawić nowe informacje na temat gry Bayonetta. Podobno o tej produkcji usłyszymy już w tym tygodniu – tak zapowiedział prezes dewelopera Yusuke Hashimoto na kanale Twitter. Na razie nie wiemy o co może chodzić, ale mamy nadzieję, że japońska ekipa zamierza przygotować kontynuację przygód wyemancypowanej wiedźmy.

O sprawie poinformował serwis Andriasang, który przetłumaczył niedawny wpis Hashimoto. Jest on oczywiście dość tajemniczy, chociaż autorzy dali nam kilka wskazówek w przeszłości. Przede wszystkim, producenci mówili, że gra nie otrzyma dodatków DLC. Hideki Kamiya, twórca Bayonetty, wyraził też zainteresowanie kontynuacją (np. w postaci spin-offu).

Bayonetta to długonoga okularnica uzbrojona w różowe pistolety przymocowane do kostek i przegubów oraz magię rodem z piekła. Wystarczy powiedzieć, że bohaterka może przeistaczać się w psa, ptaka, czy gigantyczne bestie, a podczas skoków korzysta z motylich skrzydeł. Abstrakcyjna mieszanka sprawdziła się doskonale i trafiła do ponad miliona graczy.

Nowe informacje o serii Bayonetta w tym tygodniu - ilustracja #1