Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2010, 15:15

Kup edycję kolekcjonerską Gran Turismo 5 i wygraj niezwykłą nagrodę

Na łamach europejskiego bloga PlayStation dokonano właśnie oficjalnego ujawnienia drugiej z zapowiedzianych dotąd edycji kolekcjonerskich gry wyścigowej Gran Turismo 5. Wydawnictwo, które trafi na rynek w mocno ograniczonej liczbie egzemplarzy, będzie kosztować aż 179,99 euro, czyli około 715 złotych.

Na łamach europejskiego bloga PlayStation dokonano właśnie oficjalnego ujawnienia drugiej z zapowiedzianych dotąd edycji kolekcjonerskich gry wyścigowej Gran Turismo 5. Wydawnictwo, które trafi na rynek w mocno ograniczonej liczbie egzemplarzy, będzie kosztować aż 179,99 euro, czyli około 715 złotych. Z jego zakupem będzie się wiązać szansa na przeżycie niecodziennej przygody.

Kup edycję kolekcjonerską Gran Turismo 5 i wygraj niezwykłą nagrodę - ilustracja #1

Nabywca Signature Edition, mający ukończone 18 lat i dysponujący prawem jazdy, będzie mógł bowiem przystąpić do walki o Mercedes-Benza SLS AMG (o wartości około 800 tysięcy złotych!) – jak najbardziej prawdziwy model supermaszyny, która została uznana przez Kazunoriego Yamauchiego, producenta GT5, za „najbardziej ekscytujący samochód obecnych czasów ”. Wyjątkowego Mercedesa otrzyma na własność najlepszy uczestnik turniejów rozgrywanych w ramach sieciowego trybu wieloosobowego GT5, który przy okazji ukończy również specjalną AMG Signature Edition Driving School. Do grona walczących o samochód będą mogli przystąpić m.in. mieszkańcy naszego kraju. Więcej informacji na temat zawodów zostanie ujawnionych już niedługo na łamach oficjalnego serwisu internetowego Gran Turismo 5.

Kup edycję kolekcjonerską Gran Turismo 5 i wygraj niezwykłą nagrodę - ilustracja #2

Mercedes-Benz SLS AMG

W skład Gran Turismo 5 Signature Edition oprócz zaproszenia do turnieju wejdzie model Mercedesa-Benza SLS AMG w skali 1:43, skórzany portfel (to właśnie w nim znajdzie się karta wstęp do rywalizacji o samochód), 4 GB pendrive (z zapisanym na nim zwiastunem promującym rywalizację o Mercedesa), metalowy brelok do kluczy, specjalny album z grafikami (na obrazkach samochody i trasy występujące w GT5) i 200-stronicowy magazyn Apex m.in. ze wskazówkami na temat tuningu oraz techniki jazdy, a także opisem przyszłościowych technologii w motoryzacji. Nie zabraknie tu również dodatkowych samochodów, z których część wchodzi standardowo w skład zwykłej edycji kolekcjonerskiej (łącznie będzie ich 11 sztuk) oraz tematu graficznego do menu konsoli PS3. Całość zostanie zamknięta w gustownym, czarnym opakowaniu wykonanym z metalu.

Kup edycję kolekcjonerską Gran Turismo 5 i wygraj niezwykłą nagrodę - ilustracja #3

Standardowa Gran Turismo 5 Collector’s Edition będzie dostępna w większej liczbie egzemplarzy, w cenie 79,99 euro, czyli około 320 złotych. W jej skład wejdzie pięć dodatkowych samochodów z linii ChromeLine (odpowiednio stuningowych pod kątem wizualnym), wspomniany 200-stronicy magazyn ze wskazówkami dla kierowców, pięć kolekcjonerskich kart ze zdjęciami samochodów oraz temat graficzny do menu PS3. Dodatkowo na łamach bloga PlayStation możecie znaleźć obrazki z sześcioma samochodami (tzw. Stealth Cars), które będą dostępne z poziomu PlayStation Store dla osób, które zdecydują się zamówić GT5 przed premierą.