Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2010, 19:25

autor: Taven

Ściągnij demo Blur i wygraj BMW

Co prawda często jesteśmy świadkami akcji promocyjnych z nagrodami związanych z nadchodzącymi tytułami, ale zazwyczaj możemy wygrać w nich jedynie dostęp do wirtualnych korzyści, jak bonusy do odblokowania, dodatkowa zawartość w grze czy zniżki. Światy rzeczywisty i wirtualny rzadko przenikają się, jeśli chodzi o szczodrość wydawców i producentów.

Co prawda często jesteśmy świadkami akcji promocyjnych z nagrodami związanych z nadchodzącymi tytułami, ale zazwyczaj możemy wygrać w nich jedynie dostęp do wirtualnych korzyści, jak bonusy do odblokowania, dodatkowa zawartość w grze czy zniżki. Światy rzeczywisty i wirtualny rzadko przenikają się, jeśli chodzi o szczodrość wydawców i producentów. Tym większe zdumienie budzi akcja zorganizowana przez Activision we współpracy z Sony.

Konkurs dotyczy gry wyścigowej Blur na PlayStation 3, a konkretnie jej europejskiej wersji demo, dostępnej poprzez serwis PlayStation Network. Każdy gracz, który pokusi się o wypróbowanie możliwości tej produkcji i osiągnie w niej 5 poziom doświadczenia zostanie automatycznie przekierowany do strony losowania, którą – przy odrobinie szczęścia – opuści już jako posiadacz 125i BMW Performance o eleganckim kolorze alpejskiej bieli.

Ściągnij demo Blur i wygraj BMW - ilustracja #1

Samochód nie jest jedyną nagrodą w konkursie Activision i Sony, choć nagrody pocieszenia – co trzeba przyznać – nie są nawet w ułamku tak spektakularne jak ta główna. Trzy osoby otrzymają dodatkowo upominek w postaci gry Blur na PlayStation 3.

Na szczęście i polscy gracze mogą wziąć udział w tej akcji. Żeby otrzymać możliwość wzięcia w nim udziału należy mieć ukończone 18 lat. Dodatkowe informacje mają pojawić się oficjalnej stronie usługi PlayStation Network.

Ściągnij demo Blur i wygraj BMW - ilustracja #2

 

Blur to zręcznościowe, dynamiczne wyścigi samochodowe studia Bizarre Creations i wydane przez Activision 25 maja tego roku. Oprócz wersji na PlayStation 3 Blur pojawił się także na komputery osobiste i Xboksa 360. W Polsce dystrybucją tytułu zajęła się firma Licomp Empik Multimedia.