Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3WiiNDS
Okładka The Incredible Hulk (2008) (PC)
OkładkaThe Incredible Hulk (2008) (PC)

Niesamowity Hulk

The Incredible Hulk (2008)

The Incredible Hulk to gra akcji, której bohaterem jest Hulk, komiksowa postać, wykreowana przez Stana Lee. Dzieło firmy SEGA fabularnie nawiązuje do kinowej produkcji z 2008 roku o tym samym tytule.

Akcji | TPP | komiksy | superbohaterowie | filmy | 2D | Marvel Comics

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Niesamowity Hulk Premiera

5cze2008

PC PS3 X360 Wii NDS

producent: Edge of Reality wydawca: SEGA wydawca PL: CD Projekt S.A.

The Incredible Hulk to gra akcji, której bohaterem jest Hulk, komiksowa postać, wykreowana przez Stana Lee. Dzieło firmy SEGA fabularnie nawiązuje do kinowej produkcji z 2008 roku o tym samym tytule.

Bruce Banner, geniusz w dziedzinie genetyki, pod wpływem nagromadzonych, negatywnych emocji zamienia się w ogromne, zielone monstrum, posiadające wielką siłę. Postanawia znaleźć lekarstwo na swoją nietypową przypadłość, jednak misterny trud poszukiwań może zostać łatwo zaprzepaszczony. Generał Ross ma bowiem wobec Hulka pewne plany militarne. Nie tylko on zresztą chce wykorzystać zielonoskórego siłacza do swoich celów.

Czeka nas zatem długa i mordercza walka z licznymi przeciwnikami na ulicach Nowego Jorku. Gra jest w pewien sposób niezależna od kinowej wersji, gdyż została wzbogacona o kilka nieznanych z wielkiego ekranu wątków, a także o postaci, występujące tylko w komiksowych przygodach Hulka.

The Incredible Hulk składa się głównie ze scen walki z wrogami, które uatrakcyjnia możliwość całkowitej destrukcji otoczenia. Dodatkowo, wszystko, co zostanie przez nas zniszczone, możemy wykorzystać także do atakowania przeciwników – m.in. fragmenty budynków czy lampy uliczne. Furia, która wywołuje w naszym bohaterze nadludzką moc, może być przez nas kontrolowana. Dzięki stopniowemu panowaniu nad swoją siłą, uczymy się nowych, mocniejszych i skuteczniejszych ciosów. Zaimplementowano również mini-gry oraz zadania dodatkowe, ujawniające nowe zakamarki wirtualnego miasta, a także bonusowych bohaterów.

Ogromny świat, przedstawiony w The Incredible Hulk, oglądamy z perspektywy trzeciej osoby. Podczas rozgrywki otaczają nas niezliczone drapacze chmur, tak charakterystyczne dla centrum Nowego Jorku. Całość wykonana jest z dbałością o wszelkie szczegóły – począwszy od otaczających nas budynków, poprzez bohaterów, na samochodach, hydrantach i innych elementach ulic skończywszy.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 691 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,8 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Niesamowity Hulk cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Niesamowity Hulk

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Niesamowity Hulk Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1.8 GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista
PC
PS3
X360
Wii
NDS