Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2008, 12:39

autor: Dorota "vampire" Drużko

Gwiazdorska obsada w grze The Incredible Hulk

Koncern Sega poinformował, że wszyscy aktorzy wcielający się w głównych bohaterów nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Louisa Leterriera partego na komiksie Stana Lee The Incredible Hulk zgodzili się użyczyć swoich głosów i podobizn do gry o tym samym tytule. Zobaczymy, więc i usłyszymy takie sławy jak Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, Tim Blake Nelson czy William Hurt.

Koncern Sega poinformował, że wszyscy aktorzy wcielający się w głównych bohaterów nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Louisa Leterriera (Człowiek Pies, Transporter) opartego na komiksie Stana Lee The Incredible Hulk użyczą swoich głosów i podobizn w grze o tym samym tytule. Zobaczymy, więc i usłyszymy takie sławy jak Edward Norton (Bruce Banner - Hulk), Liv Tyler (Dr. Betty Ross), Tim Roth (Emil Blonsky), Tim Blake Nelson (Dr. Samuel Sterns) czy William Hurt (General Thaddeus).

The Incredible Hulk jest wieloplatformową grą akcji, której produkcją dla PC, PS2, PS3, X360 i Nintendo Wii zajęło się studio Edge of Reality mające już na koncie tytuły oparte na filmowej licencji (Shark Tale - Rybki z Ferajny i Over the Hedge), natomiast wersję dla Nintendo DS przygotuje prawdziwy weteran tego typu produkcji - Amaze Entertainment (twórcy chociażby Eragon, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest, Shrek SuperSlam). Akcję gry obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym zadaniem jest głównie eksterminacja przeciwników. Fabuła w dużej mierze pokrywa się z tym, co będzie nam dane ujrzeć na dużym ekranie, chociaż zawarto w niej więcej smaczków przeznaczonych dla fanów Marvelowskiego komiksu - pojawią się tu zarówno wątki jak i postaci, dla których zabrakło miejsca w filmie.

Gwiazdorska obsada w grze The Incredible Hulk - ilustracja #1

Czy wirtualny Hulk okaże się dobrą produkcją czy jedynie tytułem żerującym na popularności filmu okaże się już niedługo. Premiera gry na świecie zbiegnie się w czasie z kinową, a więc przewidziana jest na czerwiec 2008. Wydanie dla polskich graczy szykuje firma CD Projekt, niestety nie wiadomo jeszcze kiedy trafi ono do rodzimych sklepów.

gry