Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 kwietnia 2008

Wiemy już czyim głosem przemówi główny bohater Mass Effect PL
Wiemy już czyim głosem przemówi główny bohater Mass Effect PL

Virion, 11 kwietnia 2008, 15:04

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Mass Effect w naszym kraju. Jednak już teraz zdradzono nam kto wcieli się w główną rolę w dubbingowanej wersji

15 kwietnia poznamy nowe oblicze PS Store - Beta testy Metal Gear Online również dla Europejczyków
15 kwietnia poznamy nowe oblicze PS Store - Beta testy Metal Gear Online również dla Europejczyków

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 13:44

Wszyscy mają Mambę, więc i Europejczycy gorsi nie będą. W Prima Aprilis informowaliśmy Was, że PlayStation Store doczeka się liftingu i znacznie lepszej funkcjonalności, w co zdaje się niektórzy nie do końca chcieli uwierzyć. To jednak najszczersza prawda, bowiem już za cztery dni, piętnastego kwietnia, wraz z uaktualnieniem firmware konsoli do wersji 2.30, otrzymamy również nowy PS Store. A co na

100 najlepiej sprzedających się gier w ostatnich 12 miesiącach

fsm, 11 kwietnia 2008, 12:49

Serwis Next-Gen.biz przeprowadził analizę sprzedaży gier na wszystkie platformy w Ameryce Północnej i Europie w okresie pomiędzy marcem 2007, a marcem 2008. W oparciu o zebrane dane stworzył listę stu tytułów, które sprzedały się najlepiej.

Gwiazdorska obsada w grze The Incredible Hulk
Gwiazdorska obsada w grze The Incredible Hulk

vampire, 11 kwietnia 2008, 12:39

Koncern Sega poinformował, że wszyscy aktorzy wcielający się w głównych bohaterów nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Louisa Leterriera partego na komiksie Stana Lee The Incredible Hulk zgodzili się użyczyć swoich głosów i podobizn do gry o tym samym tytule. Zobaczymy, więc i usłyszymy takie sławy jak Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, Tim Blake Nelson czy William Hurt.

Wrath of the Lich King w fazie alfa
Wrath of the Lich King w fazie alfa

Virion, 11 kwietnia 2008, 12:07

Jak nieoficjalnie wiadomo trwają alfa testy dodatku do MMOcRPG World of Warcraft - Wrath of the Lich King. Niestety, dokładna data jego premiery, przynajmniej na razie, to nadal czyste spekulacje.

Assassin's Creed i Rainbow Six Vegas 2 w ofercie Steam

Jiker, 11 kwietnia 2008, 11:40

Podpisanie umowy pomiędzy Valve a UbiSoft, na mocy której ta pierwsza uzyskała prawo do dystrybucji produkcji francuskiego koncernu za pośrednictwem sieciowej platformy Steam, zaczyna przenosić efekty. Jednym z pierwszych jest rozpoczęcie sprzedaży pecetowej edycji Assassin’s Creed oraz przedsprzedaży kontynuacji Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas.

Nintendo demonstruje Mario Super Sluggers

Jiker, 11 kwietnia 2008, 11:01

Nintendo pracuje nad kolejną pozycją sportową z Mario w roli głównej. Do gier traktujących o tenisie, golfie, czy też piłce nożnej dołączy już niedługo produkcja w pełni poświęcona narodowemu sportowi Japończyków i Amerykanów, czyli baseballowi. Poznajcie Mario Super Sluggers.

Nowy patch, przygoda i edytor modułów do Wiedźmina są już dostępne

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 10:45

Z niemałym opóźnieniem w stosunku do pierwszych zapowiedzi, Wiedźmin doczekał się w końcu kolejnego patcha, a co za tym idzie również nowych, oczekiwanych przez tysiące graczy funkcji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 kwietnia 2008)

Jiker, 11 kwietnia 2008, 10:00

Ujawniono dokładną datę amerykańskiej premiery remake’u Final Fantasy IV, zapowiedziano The SimCity Box, Lair otrzyma nowy system sterowania, NCsoft walczy z nielegalnymi serwerami, opublikowano listę 100 najlepszych deweloperów – zapraszamy Was do lektury codziennych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Metal Gear Solid 4 - zawartość edycji zwykłej i limitowanej
Metal Gear Solid 4 - zawartość edycji zwykłej i limitowanej

vampire, 11 kwietnia 2008, 09:57

Koncern Konami Digital Entertainment przedstawił szczegóły dotyczące stadndardowego i kolekcjonerskiego wydania Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Standardowa Edycja, która ukaże się w Stanach w cenie 59,99$, natomiast limitowana w cenie 84,99$, obie zawierać będą Metal Gear Online Starter Pack.

SBCG4AP nową serią produkowaną przez autorów przygód Sama i Maxa
SBCG4AP nową serią produkowaną przez autorów przygód Sama i Maxa

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 09:13

Autorzy nowych przygód ochotniczej policji, detektywów Sama i Maxa, studio Telltale Games, zaanonsowali powstanie kolejnej serii produkowanej w odcinkach o nieco przydługim tytule Strong Bad’s Cool Game for Attractive People. Gra bazuje na animowanym serialu Matta i Mike’a Chapmanów, który możecie obejrzeć na stronie Homstarrunner.com. Docelowymi platformami są konsola Nintendo Wii, a konkretnie usługa WiiWare oraz komputery PC.

Europejski rynek jest warty więcej od amerykańskiego

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 08:37

Według szacunków koncernu Activision, europejski rynek gier video jest w chwili obecnej wart więcej od rynku amerykańskiego. Różnica nie jest może wielka (10,4 mld dolarów do 10.1 mld dolarów), niemniej jednak fakt ten powinien dać do myślenia wielu firmom traktującym Stary Kontynent po macoszemu.

Nowe szczegóły dotyczące gry Edge of Twilight

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 07:23

Edge of Twilight nie jest grą, która jakoś szczególnie działałaby na wyobraźnię zainteresowanych przygotowywanymi pozycjami graczy. A szkoda, bo to tytuł, który choć nie jest przygotowywany przez żadną wielką firmę, ma szansę zwrócić naszą uwagę dość rzadko ostatnio spotykanym w grach połączeniem steampunka i fantasy oraz nietuzinkowym i dojrzałym przedstawieniem fabuły.

Harmonix narzeka na Nintendo za brak dysku twardego w Wii
Harmonix narzeka na Nintendo za brak dysku twardego w Wii

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 07:15

Seria Guitar Hero i gra Rock Band swoim twórcom przynoszą dochody nie tylko wtedy, kiedy sięgamy po pudełko w sklepie, ale także, a może przede wszystkim wtedy, kiedy decydujemy się na zakup dodatkowych piosenek. Metoda ta z powodzeniem została przećwiczona przez wydawców obu tytułów zarówno na Xboxie 360, jak i na PlayStation 3. Wii jest niestety pod tym względem znacznie bardziej kapryśne.