Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 kwietnia 2008

Battlefield: Bad Company wzbogaci się o tryb Conquest
Battlefield: Bad Company wzbogaci się o tryb Conquest

vampire, 27 kwietnia 2008, 15:17

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Battlefield: Bad Company, w grze będziemy mogli jednak rywalizować w znanym z poprzednich części trybie Conquest. Co prawda nie pojawi się on w pudełkowej wersji, jednak będzie dostępny do pobrania bezpłatnie za pośrednictwem PS Network i Xbox Live zaraz po premierze.

PSP w brązie
PSP w brązie

vampire, 27 kwietnia 2008, 14:17

W Japonii pojawiła się kolejna edycja PSP. Do tej pory przenośna konsola Sony była dostępna już w wielu wariantach kolorystycznych, także bardziej oryginalnych jak Silver czy Gold, teraz dołączył do nich jeszcze Matte Bronze. Jest to edycja limitowana wersji Slim & Lite.

Kontynuacja Portalu nie ukaże sie w tym roku

vampire, 27 kwietnia 2008, 14:17

Zawiodą się wszyscy Ci, którzy mieli nadzieję na rychłe pojawienie się kontynuacji Portalu stworzonego przez firmę Valve Corporation. Jak możemy przeczytać w wypowiedzi Douga Lombardiego dla serwisu Eurogamer, na pewno nie ujrzymy kontynuacji w tym roku. Jako uzasadnienie podał, iż Valve nie chce po prostu odcinać kuponów od już znanego tytułu dając graczom jedynie więcej tego samego.

Gothic 4 - nowe informacje

Elrond, 27 kwietnia 2008, 13:31

Subskrybenci niemieckiego magazynu PC Games w najnowszym, czerwcowym wydaniu (nie za wcześnie?) znaleźli informacje dotyczące najnowszej, czwartej części gry Gothic. Informacjami tymi podzielili się z czeskim serwisem growym, Tiscali, a teraz dostęp do nich zapewniamy naszym czytelnikom. Pierwsza, i najważniejsza chyba wiadomość - podtytuł Gothica 4 to Arcania.

Beta testy Battlefield Heroes na początku maja

Elrond, 27 kwietnia 2008, 13:01

Jak informują redaktorzy serwisu Eurogamer, przedstawiciele firmy Electronic Arts ujawnili datę rozpoczęcia beta testów swojej najnowszej, "strzelankowej" produkcji - Battlefield Heroes. Osobiście proponuję w długi weekend oszczędzać swoje siły witalne, bowiem wspomniane testy wystartują już 6 maja.

KingsIsle Entertainment - nowy (stary) gracz na rynku MMO

Elrond, 27 kwietnia 2008, 12:43

KingsIsle Entertainment - to nazwa firmy, która może nieco zamieszać na runku gier z gatunku MMO. Deweloper ten już od 2005 roku pracuje na nieujawnionymi tytułami, ale dopiero teraz jego kierownictwo postanowiło pokazać się światu.