Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 kwietnia 2008

Odrestaurowany PS Store już dostępny

Jiker, 15 kwietnia 2008, 14:33

Odnowiony PlayStation Store rozpoczął oficjalnie działalność. Firma Sony Computer Entertainment dotrzymała zatem zdania i upubliczniła aktualizację zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Wraz z nią wzbogaciła ofertę sklepu o nowe materiały filmowe, dema i dodatki.

Quake Wars na konsole już pod koniec maja
Quake Wars na konsole już pod koniec maja

Kuba, 15 kwietnia 2008, 13:43

O tym, że po pecetowej premierze, Enemy Territory: Quake Wars ukaże się także na konsolach nowej generacji (Xbox 360, PS3) wiemy już od jakiegoś czasu. W końcu jednak podano potwierdzoną datę europejskiej premiery.

Premiera Rock Banda w wersjach na PS3, PS2 i Wii dopiero 29 sierpnia?

Jiker, 15 kwietnia 2008, 12:43

Rock Band co prawda zadebiutuje w Europie 23 maja, jednakże do sklepów trafi wówczas jedynie jedna wersja zestawu. Mianowicie, ta przeznaczona dla konsoli Xbox 360. Posiadacze PlayStation 3, PlayStation 2 i Wii będą musieli uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości. Edycje przeznaczone dla nich trafią do sprzedaży najprawdopodobniej trzy miesiące później.

Nowa gra w dziale MultiGRY

Redakcja GRYOnline.pl, 15 kwietnia 2008, 12:30

Zgodnie z obietnicą daną na początku kwietnia, rozpoczęliśmy aktualizację naszego działu MultiGRY. Na pierwszy ogień poszła produkcja o nazwie RedDragon, która już osiem lat cieszy się dużą popularnością wśród fanów internetowych gier strategicznych.

Mortal Online ciekawym projektem na rynku gier MMO?
Mortal Online ciekawym projektem na rynku gier MMO?

Virion, 15 kwietnia 2008, 12:25

Latem przyszłego roku będziemy mieli okazję pograć w nowego MMORPG. Już teraz ruszyła stronka gry, na której możemy znaleźć m.in. teaser. Poniżej przedstawię garść szczegółów na temat nowej produkcji studia Star Vault AB.

Nowe informacje o beta-testach Metal Gear Online
Nowe informacje o beta-testach Metal Gear Online

Jiker, 15 kwietnia 2008, 12:19

Przedstawiciel Konami podzielił się z czytelnikami bloga PlayStation nowymi informacjami poświęconymi rozpoczynającym się już 21 kwietnia beta-testom Metal Gear Online. Dokładnemu opisowi poddane zostały m.in. zasady rozgrywki.

Trailer lepszą promocją niż demo

vampire, 15 kwietnia 2008, 11:40

Według badań firmy analitycznej Electronic Entertainment Design and Research Group, o wynikach których napisano na blogu MTV Multiplayer, największą sprzedaż za pośrednictwem Xbox Live Marketplace i PlayStation Network miały tytuły promowane jedynie trailerami i pozbawione wersji demonstracyjnej wypuszczonej przed premierą.

Będzie nowa Pipemania
Będzie nowa Pipemania

fsm, 15 kwietnia 2008, 11:13

Słynna logiczna gra sprzed 19 lat doczeka się remake'u godnego XXI wieku – dostosowanego do możliwości sprzętu i wymagań graczy.

Nowa Castlevania zmierza na DS-a

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 10:48

Kilka dni temu informowaliśmy o fakcie zarejestrowania w amerykańskim urzędzie patentowym przez japońską firmę Capcom nowego tytułu z serii Castlevania – Order of Ecclesia.

Pecetowy Rainbow Six Vegas 2 debiutuje na amerykańskim rynku
Pecetowy Rainbow Six Vegas 2 debiutuje na amerykańskim rynku

Jiker, 15 kwietnia 2008, 10:42

Minął już niemal miesiąc od chwili, gdy na amerykańskie półki sklepowe wysłane zostały konsolowe wersje Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2. Oznacza to, że właśnie dzisiaj, zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami, zadebiutowała na nich także edycja pecetowa.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 kwietnia 2008)

Jiker, 15 kwietnia 2008, 10:05

Demonstracja Universe at War: Earth Assault, nowe gry w serwisie Xbox Live Arcade, dodatki do Guitar Hero III i Rock Band, zarobki pracowników firm deweloperskich – zapraszamy Was do wtorkowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Demo Alone in the Dark w okolicach premiery gry

fsm, 15 kwietnia 2008, 09:23

Oczekiwana od dawna kolejna część słynnej serii doczeka się wersji demonstracyjnej na Xboxie 360. Ma ona zostać udostępniona w okolicach premiery Alone in the Dark.

Demo Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy już na początku maja
Demo Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy już na początku maja

Virion, 15 kwietnia 2008, 09:10

Już za niespełna dwa miesiące gra, której głównym bohaterem jest Jason Bourne trafi na półki w USA i Kanadzie. Oczekiwanie na pełną wersję produkcji z High Moon Studios osłodzi graczom z pewnością demko.

Testerzy lokalizacji poszukiwani

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:59

Jeżeli marzysz o tym, aby choć przez chwilę pracować w branży gier i mieć swój wpływ na kształt produktów ukazujących się na rynku, to być może poniższa informacja jest właśnie dla Ciebie.

Take-Two wyrusza na podbój rynków azjatyckich

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:33

Koncern Take-Two w oficjalnym oświadczeniu prasowym zapowiedział rozszerzenie swoich wpływów na „szybko wzrastających rynkach azjatyckich”, czemu służyć ma zatrudnienie wieloletniego specjalisty w tym zakresie, byłego pracownika Electronic Arts i Vivendi, Huberta Larenaudie’go.

Pierwsza recenzja Grand Theft Auto IV
Pierwsza recenzja Grand Theft Auto IV

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:14

Premiera Grand Theft Auto IV ma się odbyć już za niecałe dwa tygodnie, wobec czego nie ma się co dziwić, że atmosfera napięcia i oczekiwania sięga zenitu. Zapewne jeszcze bardziej podgrzeje ją pierwsza, warta odnotowania recenzja, jaka ukazała się w najnowszym numerze The Official Xbox Magazine.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (6 - 12 kwietnia)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (6 - 12 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:02

Wtorek, a więc pora, aby przedstawić najnowsze notowanie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres pomiędzy 6 a 12 kwietnia.