Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 kwietnia 2008

Odrestaurowany PS Store już dostępny

Jiker, 15 kwietnia 2008, 14:33

Odnowiony PlayStation Store rozpoczął oficjalnie działalność. Firma Sony Computer Entertainment dotrzymała zatem zdania i upubliczniła aktualizację zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Wraz z nią wzbogaciła ofertę sklepu o nowe materiały filmowe, dema i dodatki.

Quake Wars na konsole już pod koniec maja

Kuba, 15 kwietnia 2008, 13:43

O tym, że po pecetowej premierze, Enemy Territory: Quake Wars ukaże się także na konsolach nowej generacji (Xbox 360, PS3) wiemy już od jakiegoś czasu. W końcu jednak podano potwierdzoną datę europejskiej premiery.

Premiera Rock Banda w wersjach na PS3, PS2 i Wii dopiero 29 sierpnia?

Jiker, 15 kwietnia 2008, 12:43

Rock Band co prawda zadebiutuje w Europie 23 maja, jednakże do sklepów trafi wówczas jedynie jedna wersja zestawu. Mianowicie, ta przeznaczona dla konsoli Xbox 360. Posiadacze PlayStation 3, PlayStation 2 i Wii będą musieli uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości. Edycje przeznaczone dla nich trafią do sprzedaży najprawdopodobniej trzy miesiące później.

Nowa gra w dziale MultiGRY

Redakcja GRYOnline.pl, 15 kwietnia 2008, 12:30

Zgodnie z obietnicą daną na początku kwietnia, rozpoczęliśmy aktualizację naszego działu MultiGRY. Na pierwszy ogień poszła produkcja o nazwie RedDragon, która już osiem lat cieszy się dużą popularnością wśród fanów internetowych gier strategicznych.

Mortal Online ciekawym projektem na rynku gier MMO?

Virion, 15 kwietnia 2008, 12:25

Latem przyszłego roku będziemy mieli okazję pograć w nowego MMORPG. Już teraz ruszyła stronka gry, na której możemy znaleźć m.in. teaser. Poniżej przedstawię garść szczegółów na temat nowej produkcji studia Star Vault AB.

Nowe informacje o beta-testach Metal Gear Online

Jiker, 15 kwietnia 2008, 12:19

Przedstawiciel Konami podzielił się z czytelnikami bloga PlayStation nowymi informacjami poświęconymi rozpoczynającym się już 21 kwietnia beta-testom Metal Gear Online. Dokładnemu opisowi poddane zostały m.in. zasady rozgrywki.

Trailer lepszą promocją niż demo

vampire, 15 kwietnia 2008, 11:40

Według badań firmy analitycznej Electronic Entertainment Design and Research Group, o wynikach których napisano na blogu MTV Multiplayer, największą sprzedaż za pośrednictwem Xbox Live Marketplace i PlayStation Network miały tytuły promowane jedynie trailerami i pozbawione wersji demonstracyjnej wypuszczonej przed premierą.

Będzie nowa Pipemania

Filip „fsm” Grabski, 15 kwietnia 2008, 11:13

Słynna logiczna gra sprzed 19 lat doczeka się remake'u godnego XXI wieku – dostosowanego do możliwości sprzętu i wymagań graczy.

Nowa Castlevania zmierza na DS-a

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 10:48

Kilka dni temu informowaliśmy o fakcie zarejestrowania w amerykańskim urzędzie patentowym przez japońską firmę Capcom nowego tytułu z serii Castlevania – Order of Ecclesia.

Pecetowy Rainbow Six Vegas 2 debiutuje na amerykańskim rynku

Jiker, 15 kwietnia 2008, 10:42

Minął już niemal miesiąc od chwili, gdy na amerykańskie półki sklepowe wysłane zostały konsolowe wersje Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2. Oznacza to, że właśnie dzisiaj, zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami, zadebiutowała na nich także edycja pecetowa.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 kwietnia 2008)

Jiker, 15 kwietnia 2008, 10:05

Demonstracja Universe at War: Earth Assault, nowe gry w serwisie Xbox Live Arcade, dodatki do Guitar Hero III i Rock Band, zarobki pracowników firm deweloperskich – zapraszamy Was do wtorkowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Demo Alone in the Dark w okolicach premiery gry

Filip „fsm” Grabski, 15 kwietnia 2008, 09:23

Oczekiwana od dawna kolejna część słynnej serii doczeka się wersji demonstracyjnej na Xboxie 360. Ma ona zostać udostępniona w okolicach premiery Alone in the Dark.

Demo Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy już na początku maja

Virion, 15 kwietnia 2008, 09:10

Już za niespełna dwa miesiące gra, której głównym bohaterem jest Jason Bourne trafi na półki w USA i Kanadzie. Oczekiwanie na pełną wersję produkcji z High Moon Studios osłodzi graczom z pewnością demko.

Testerzy lokalizacji poszukiwani

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:59

Jeżeli marzysz o tym, aby choć przez chwilę pracować w branży gier i mieć swój wpływ na kształt produktów ukazujących się na rynku, to być może poniższa informacja jest właśnie dla Ciebie.

Take-Two wyrusza na podbój rynków azjatyckich

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:33

Koncern Take-Two w oficjalnym oświadczeniu prasowym zapowiedział rozszerzenie swoich wpływów na „szybko wzrastających rynkach azjatyckich”, czemu służyć ma zatrudnienie wieloletniego specjalisty w tym zakresie, byłego pracownika Electronic Arts i Vivendi, Huberta Larenaudie’go.

Pierwsza recenzja Grand Theft Auto IV

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:14

Premiera Grand Theft Auto IV ma się odbyć już za niecałe dwa tygodnie, wobec czego nie ma się co dziwić, że atmosfera napięcia i oczekiwania sięga zenitu. Zapewne jeszcze bardziej podgrzeje ją pierwsza, warta odnotowania recenzja, jaka ukazała się w najnowszym numerze The Official Xbox Magazine.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (6 - 12 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 15 kwietnia 2008, 08:02

Wtorek, a więc pora, aby przedstawić najnowsze notowanie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres pomiędzy 6 a 12 kwietnia.