Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 kwietnia 2008

Czy Eidos pracuje nad Thief 4?

Przemysław Zamęcki, 6 kwietnia 2008, 17:46

Na oficjalnym serwisie firmy Eidos Montreal pojawiła się bardzo ciekawa, nieco zakamuflowana informacja. W chwili obecnej w firmie trwają prace nad zapowiedzianym jakiś czas temu Deus Ex 3, jak się jednak okazuje, nie będzie to jedyny tytuł, nad którym będą pracować Kanadyjczycy.

Unreal Tournament III dla Xboxa 360 wkrótce powinien być gotowy

Przemysław Zamęcki, 6 kwietnia 2008, 17:09

Posiadacze pecetów i konsol PlayStation 3 już od dawna mogą cieszyć się zabawą w Unreal Tournament III, tymczasem wydaje się, jakby Epic Games nieco zapomniał o edycji gry na konsolę Microsoftu. Nic bardziej mylnego, zapewnia wiceprezes firmy, Mark Rein.

Konami rejestruje w urzędzie patentowym nowy tytuł z serii Castlevania
Konami rejestruje w urzędzie patentowym nowy tytuł z serii Castlevania

Przemysław Zamęcki, 6 kwietnia 2008, 16:59

Saga rodu Belmontów, czyli gry z serii Castlevania ostatnimi czasy jakby nieco straciły swoją popularność wśród graczy. Być może więc najwyższy czas, aby przywrócić należne im miejsce na piedestale najlepszych dwuwymiarowych platformówek?

Udana sprzedaż nowego Burnouta

Jiker, 6 kwietnia 2008, 12:33

Jak poinformowano na łamach oficjalnego serwisu firmy Criterion Games, najnowsza odsłona cyklu Burnout – Burnout Paradise – sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy. Pod uwagę wzięta została światowa sprzedaż obu wersji gry, czyli edycji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Producent Full Auto zamknięty

Jiker, 6 kwietnia 2008, 12:29

Cykl Full Auto nie zdobył nigdy sporego grona miłośników. Nie dziwią więc ostatnie działania brytyjskiego koncernu Eidos/SCi, który w ramach restrukturyzacji i kasowania nierentownych produktów podjął ostateczną decyzję o zamknięciu wewnętrznego studia Pseudo Interactive.

Premiery gier w Polsce (31 marca - 6 kwietnia 2008)
Premiery gier w Polsce (31 marca - 6 kwietnia 2008)

Krystian Smoszna, 6 kwietnia 2008, 12:11

Po raz trzeci przygotowaliśmy dla Was podsumowanie tygodnia, w którym zawarty jest spis gier, jakie trafiły do polskich sklepów w ostatnim czasie. W tekście znajdziecie również informacje na temat dwóch nowych serii wydawniczych, które już niedługo zadebiutują na rynku.