Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2008, 12:33

Udana sprzedaż nowego Burnouta

Jak poinformowano na łamach oficjalnego serwisu firmy Criterion Games, najnowsza odsłona cyklu Burnout – Burnout Paradise – sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy. Pod uwagę wzięta została światowa sprzedaż obu wersji gry, czyli edycji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Jak poinformowano na łamach oficjalnego serwisu firmy Criterion Games, najnowsza odsłona cyklu BurnoutBurnout Paradise – sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy. Pod uwagę wzięta została światowa sprzedaż obu wersji gry, czyli edycji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Wszystko wskazuje jednak na to, że producenci Paradise nie mogą być do końca zadowoleni. Jak na produkcję wydaną 22 stycznia nie jest to ona zbyt okazała. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że wszystkie odsłony słynnego cyklu wyścigów samochodowych zakupiło w sumie piętnaście milionów osób na całym świecie. Wszystkim Czytelnikom pragnącym uzupełnić swoją wiedzę na temat omawianej serii polecamy informacje zgromadzone na łamach naszego serwisu.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej