Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2018, 09:15

autor: Góral

Burnout Paradise HD Remaster ukaże się w marcu w Japonii

Doczekaliśmy się kolejnej informacji o odświeżonej wersji gry Burnout Paradise. Tym razem poznaliśmy termin premiery i cenę japońskiego wydania.

„Take me down to the paradise city”. - Burnout Paradise HD Remaster ukaże się w marcu w Japonii - wiadomość - 2018-01-05
„Take me down to the paradise city”.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się informacje o odświeżonej wersji zręcznościowej gry wyścigowej Burnout Paradise, mającej ukazać się na początku marca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na Twitterze Renka_schedule (japońskie źródło specjalizujące się w publikowaniu terminów premier gier wideo) pojawiło się potwierdzenie tych pogłosek (dzięki, Gematsu). W opublikowanym poście czytamy, że Burnout Paradise HD Remaster (tytuł tymczasowy) ukaże się w Japonii 16 marca na PlayStation 4 w cenie 4104 jenów.

O edycji na Xboksa One nic nie wspomniano, ale biorąc pod uwagę małą popularność tej konsoli w Kraju Kwitnącej Wiśni, nie jest to jakaś ogromna niespodzianka. Np. zapowiedziana niedawno przez Bandai Namco gra My Hero Academia: One's Justice w Japonii ukaże się tylko na PS4 i Switchu, a w USA i Europie także na XOne i PC-tach. Krótko pisząc, wiemy już, że remaster ostatniego pełnoprawnego Burnouta powstaje, pojawi się w marcu i na pewno będzie dostępny na sprzęcie firmy Sony, ale też najprawdopodobniej ukaże się na urządzeniu Microsoftu. Czekamy zatem na oficjalną zapowiedź firmy Electronic Arts.