Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2018, 09:15

autor: Góral

Burnout Paradise HD Remaster ukaże się w marcu w Japonii

Doczekaliśmy się kolejnej informacji o odświeżonej wersji gry Burnout Paradise. Tym razem poznaliśmy termin premiery i cenę japońskiego wydania.

„Take me down to the paradise city”. - Burnout Paradise HD Remaster ukaże się w marcu w Japonii - wiadomość - 2018-01-05
„Take me down to the paradise city”.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się informacje o odświeżonej wersji zręcznościowej gry wyścigowej Burnout Paradise, mającej ukazać się na początku marca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na Twitterze Renka_schedule (japońskie źródło specjalizujące się w publikowaniu terminów premier gier wideo) pojawiło się potwierdzenie tych pogłosek (dzięki, Gematsu). W opublikowanym poście czytamy, że Burnout Paradise HD Remaster (tytuł tymczasowy) ukaże się w Japonii 16 marca na PlayStation 4 w cenie 4104 jenów.

O edycji na Xboksa One nic nie wspomniano, ale biorąc pod uwagę małą popularność tej konsoli w Kraju Kwitnącej Wiśni, nie jest to jakaś ogromna niespodzianka. Np. zapowiedziana niedawno przez Bandai Namco gra My Hero Academia: One's Justice w Japonii ukaże się tylko na PS4 i Switchu, a w USA i Europie także na XOne i PC-tach. Krótko pisząc, wiemy już, że remaster ostatniego pełnoprawnego Burnouta powstaje, pojawi się w marcu i na pewno będzie dostępny na sprzęcie firmy Sony, ale też najprawdopodobniej ukaże się na urządzeniu Microsoftu. Czekamy zatem na oficjalną zapowiedź firmy Electronic Arts.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.