Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPCSwitchXONEPS4
Okładka My Hero One's Justice (PC)

My Hero One's Justice

My Hero Academia: One's Justice

Trójwymiarowa bijatyka oparta na mandze My Hero Academia. Protagonistą jest Izuku Midoriya, młody chłopak, który pragnie zostać superbohaterem. Rozgrywka opiera się przede wszystkim na zręcznościowej walce, podczas której wykorzystujemy unikalne moce postaci.

Bijatyki | superbohaterowie | manga i anime | beat 'em up

Okładka My Hero One's Justice (PC)

data premiery gry:

26paź2018

PC PS4 XONE Switch

My Hero Academia: One’s Justice to trójwymiarowa gra akcji z elementami bijatyki stworzona przez japońskie studio Byking, znane części osób z porzuconej pod koniec 2015 roku produkcji free-to-play Rise of Incarnates. Projekt został wydany na platformie PC, PS4 itd. przez firmę Bandai Namco.

Fabuła

Gra powstała w oparciu o mangę My Hero Academia, opowiadającą o przygodach chłopaka nazywającego się Izuku Midoriya, który pragnie zostać superbohaterem. Nie jest to niczym nadzwyczajnym w świecie, w którym żyje, gdyż supermoce są tam na porządku dziennym. Problem w tym, że nasz bohater urodził się bez jakichkolwiek zdolności. Szybko jednak okazuje się, że chłopak mimo wszystko posiada ukryte moce, w tym Quirk (tak w grze i mandze nazywają się nadprzyrodzone umiejętności) One For All pochodzący od legendarnego wojownika All Might. W osiągnieciu wymarzonego celu bohaterowi stara się mu przeszkodzić niejaki Tomura Shigaraki – lider organizacji League of Villains zrzeszającej superprzestępców.

Mechanika

Rozgrywka w My Hero Academia: One’s Justice opiera się przede wszystkim na zręcznościowej walce, podczas której wykorzystujemy unikalne moce postaci. Jedną z atrakcji są interaktywne areny. Tocząc pojedynek w mieście, możemy strategicznie wykorzystywać okoliczne budowle, np. biegając po ścianach. Ponadto potężniejsze ataki niszczą otoczenie, zmieniając tym samym pole walki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 103 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 249,90 PLN

Klasyfikacja PEGI My Hero One's Justice

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe My Hero One's Justice

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5-750 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6870 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7 64-bit

PC
PS4
XONE
Switch