Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPC
Okładka Rise of Incarnates (PC)

Rise of Incarnates PC

Dystrybuowana w modelu free-to-play trójwymiarowa bijatyka, ukierunkowana na sieciowe pojedynki w systemie 2 vs 2. Za powstanie gry odpowiadają wewnętrzne studia japońskiego giganta Namco Bandai Games, a wśród deweloperów znaleźli się m.in.

Bijatyki | TPP | zagraj za darmo | kooperacja | MMO

Gra przestała działać 15 grudnia 2015

PC Windows
Okładka Rise of Incarnates (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1lipca2015

Steam

1lipca2015

premiera światowa

Gra Rise of Incarnates przestała działać

15grudnia2015

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Uwaga: 15 grudnia 2015 roku zaprzestano dalszego rozwoju gry i zamknięto jej serwery.

Rise of Incarnates to trójwymiarowa bijatyka oparta na modelu biznesowym free-to-play od japońskiej firmy Namco Bandai. Za produkcję odpowiedzialny jest zespół złożony z deweloperów pracujących wcześniej przy seriach Tekken oraz SoulCalibur. Akcja produkcji rozgrywa się na terenach wyniszczonych miast, w których naprzeciw siebie stają do walki Incarnates - ludzie potrafiący kontrolować mityczne moce. Przez swoje zdolności zostali oni odrzuceni przez społeczeństwo, a siły rządowe pragną wykorzystać herosów do swoich celów. Bohaterowie mają jednak inne zamiary – uniknąć zagłady. By przetrwać i ocalić świat, stawiają na szali swoje życie, gdyż tajemniczy głos nakłonił ich do walki o dominację i unicestwienie „Władcy epoki”.

Pojedynki toczone są w formie 2 na 2. Podczas starć wykorzystuje się unikalne bronie, umiejętności oraz moce Incarnates, biegając, skacząc i latając po udostępnionych arenach. Te są całkiem obszerne i umożliwiają walkę w zwarciu i na dystans. By osiągać zadowalające rezultaty, należy więc dokładnie poznać możliwości swoich podwładnych i skutecznie wykorzystywać je w określonej sytuacji.

Wśród dostępnych wojowników znajdują się m.in. Dr. Gasper Watteau, który w wyniku nieudanego eksperymentu przebudził w sobie moce Grim Reapera. Terrence Blake potrafi w czasie walki przywołać rycerza Aresa. Z kolei Mireia Valentin umie zamienić się zwinnego stwora Lilith, a Jedrek Tyler przemienia się w brutalnego Mephistophelesa. Każdy z herosów dysponuje odmiennymi mocami – jedni radzą sobie lepiej w walce na dystans, inni dysponują super siłą, a kolejni są niesamowicie szybcy.

Rise of Incarnates pod względem graficznym nie wybija się szczególnie spośród innych bijatyk, oferuje jednak zniszczone metropolie, zaprojektowane na podstawie prawdziwych lokacji (Nowy Jork, Londyn, itd.).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.4 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Gry podobne do Rise of Incarnates

Klasyfikacja PEGI Rise of Incarnates

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Rise of Incarnates

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i3 2.5/AMD Phenom II X4 910 2.6 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GT 630/Radeon HD 5870 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows /7/8/8.1 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i7 3.5 GHz/AMD A10 3.7 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7/8/8.1 64-bit
Rise of Incarnates – serwery gry zostaną zamknięte 15 grudnia
Rise of Incarnates – serwery gry zostaną zamknięte 15 grudnia

wiadomość14 października 2015

Nie mamy dobrych informacji dla fanów gry Rise of Incarnates. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem firmy Bandai Namco, serwery tej trójwymiarowej bijatyki zostaną zamknięte 15 grudnia bieżącego roku. Twórcy wyłączyli już możliwość zakupu wirtualnej waluty udostępnionej we wspomnianym tytule.

Rise of Incarnates – wymagania sprzętowe i beta-testy
Rise of Incarnates – wymagania sprzętowe i beta-testy

wiadomość10 sierpnia 2014

Firma Namco Bandai podała minimalne i zalecane wymagania sprzętowe bijatyki Rise of Incarnates. Od dwóch dni trwają też otwarte beta-testy dla posiadaczy konta na platformie Steam.

Rise of Incarnates nową bijatyką free-to-play od twórców Tekkena i Soulcalibur
Rise of Incarnates nową bijatyką free-to-play od twórców Tekkena i Soulcalibur

wiadomość22 kwietnia 2014

Firma Namco Bandai ujawniła nowy projekt o nazwie Rise of Incarnates. Będzie to bijatyka free-to-play od twórców serii Tekken i Soulcalibur. W grze wcielimy się w Incarnates – ludzi potrafiących kontrolować mityczne moce. Tytuł ukaże się w drugiej połowie bieżącego roku na komputerach osobistych.