Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2015, 17:53

autor: Renox

Rise of Incarnates – serwery gry zostaną zamknięte 15 grudnia

Nie mamy dobrych informacji dla fanów gry Rise of Incarnates. Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem firmy Bandai Namco, serwery tej trójwymiarowej bijatyki zostaną zamknięte 15 grudnia bieżącego roku. Twórcy wyłączyli już możliwość zakupu wirtualnej waluty udostępnionej we wspomnianym tytule.

Z dniem 15 grudnia tego roku zamknięciu uleganą serwery gry Rise of Incarnates. - Rise of Incarnates – serwery gry zostaną zamknięte 15 grudnia - wiadomość - 2015-10-14
Z dniem 15 grudnia tego roku zamknięciu uleganą serwery gry Rise of Incarnates.
W skrócie o Rise of Incarnates:
  • Producent: Bandai Namco
  • Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  • Data premiery: 1 lipca 2015
  • Platformy przętowe: PC
  • Gatunek: bijatyka TPP, free-to-play
  • Zamknięcie serwerów: 15 grudnia 2015

1 lipca tego roku światło dzienne ujrzała trójwymiarowa bijatyka od japońskiej firmy Bandai Namco – gra Rise of Incarnates. Twórcy już od samego początku (tj. od kwietnia) z ogromnym optymizmem wypowiadali się o tym projekcie, informując między innymi, że to kolejny wielki krok firmy Namco Bandai w tym segmencie rynku. Cóż, rzeczywistość brutalnie wszystko zweryfikowała. Od premiery minęło bowiem zaledwie kilka miesięcy, a żywot tej dystrybuowanej w modelu free-to-play produkcji powoli dobiega końca. Deweloperzy ujawnili za pośrednictwem platformy Steam, że serwery rzeczonego tytułu zostaną zamknięte 15 grudnia tego roku, więc fanom pozostało już niewiele czasu na zabawę.

Autorzy z dniem dzisiejszym zablokowali możliwość zakupu wirtualnej waluty, dlatego też jeżeli ktoś z Was posiada jakieś wewnątrzgrowe fundusze, to warto zastanowić się nad ich spożytkowaniem w ciągu najbliższych tygodni. Wszystkimi dostępnymi postaciami można grać od teraz za darmo, a pewne bonusy usprawniające rozgrywkę zakupić po nieco obniżonej cenie. Na łamach stosownego postu opublikowanego na platformie Valve firma Bandai Namco podziękowała też fanom za dotychczasowe wsparcie, prosząc jednocześnie o maksymalne eksploatowanie Rise of Incarnates aż do samego końca.

Przypomnijmy, że Rise of Incarnates to dynamiczne mordobicie opracowane przez zespół złożony z deweloperów pracujących wcześniej przy seriach Tekken oraz SoulCalibur. Podczas zabawy gracze wcielają się w tytułowych Incarnates, a więc ludzi, którzy władają pradawnymi, potężnymi mocami. Pojedynki rozgrywają się tu w systemie 2 versus 2, pozwalając zainteresowanym korzystać z szeregu odmiennych umiejętności oraz broni.