Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2015, 19:40

autor: Renox

Fallout 4 – dowiedz się więcej o atrybucie zwinności

Bethesda Softworks opublikowała kolejny odcinek serii krótkich animowanych filmików, które przedstawiają poszczególne atrybuty postaci dostępne w grze Fallout 4. Tym razem gracze mają okazję bliżej przyjrzeć się zwinności. Stosowny materiał wideo z napisami w rodzimym języku znajdziecie w rozwinięciu.

Ponad miesiąc temu firma Bethesda Softworks wystartowała z serią interesujących, klimatycznych filmików przybliżających graczom charakterystykę atrybutów postaci wchodzących w skład znanego systemu S.P.E.C.I.A.L. Jak na razie zainteresowani mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat siły, percepcji, wytrzymałości, charyzmy oraz inteligencji. Deweloperzy powoli zbliżają się z tym cyklem do końca – tym razem mamy dla Was przedostatnią zaimplementowaną w grze Fallout 4 cechę, czyli zwinność.

Rozwijanie wspomnianego atrybutu pozwoli grającym przede wszystkim na efektywniejsze wykorzystanie systemu celowania V.A.T.S (ang. Vault-Tec Assisted Targeting System), sprawniejsze pokonywanie postapokaliptycznych bezdroży, szybsze przeładowanie posiadanej pukawki, jak również na przeprowadzanie skrytobójczych ataków, które mogą zaskoczyć naszych przeciwników. Stosowne nagranie wideo z napisami po polsku znajdziecie standardowo u góry niniejszej wiadomości.

Fallout 4 ukaże się za niecały miesiąc – 10 listopada. - Fallout 4 – dowiedz się więcej o atrybucie zwinności  - wiadomość - 2015-10-14
Fallout 4 ukaże się za niecały miesiąc – 10 listopada.

Fallout 4 pojawi się na rynku w wersji PC oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4 10 listopada bieżącego roku. Podczas zabawy tytuł przeniesienie graczy w postapokaliptyczne realia, zapewniając charakterystyczną dla cyklu swobodę działania. Właściwa akcja rozpoczyna się w momencie, gdy nasz protagonista po 200 latach odosobnienia wychodzi z przeciwatomowego schronu i zostaje zmuszony do walki o przetrwanie w niegościnnym, surowym świecie gry. Z najświeższych nowinek warto odnotować, że kilka dni temu autorzy zaprezentowali minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowego tego gorąco wyczekiwanego RPG-a – po szczegóły zapraszamy do tej wiadomości.