Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2015, 19:18

autor: Renox

Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut wytrzymałości

Firma Bethesda Softworks upubliczniła kolejny materiał wideo skupiający się na atrybutach postaci, które pojawią się w nadchodzącym Fallout 4. Tym razem zainteresowani mogą dowiedzieć się nieco więcej na temat wytrzymałości.

Jakiś czas temu firma Bethesda Softworks zainicjowała serię krótkich, humorystycznych filmików, dzięki którym gracze mogą dowiedzieć się nieco więcej na temat siedmiu atrybutów postaci mających pojawić się w wyczekiwanym Fallout 4. Dotychczas opublikowane nagrania skupiały się na sile oraz percepcji - teraz przyszedł czas na nie mniej istotną cechę, czyli wytrzymałość (ang. Endurance).

Opublikowany materiał wideo, swoją drogą kolejny raz wzbogacony o napisany w rodzimym języku, znajdziecie u góry tej wiadomości. Zgodnie z ujawnionymi informacjami, sukcesywne rozwijanie wytrzymałości pozwoli grającym między innymi spożywać nietuzinkowe potrawy (jak kończyny pobratymców), uodpornić się na zabójcze skutki promieniowania oraz przemoc fizyczną, jak również pozytywnie wpłynie na kondycję głównego bohatera. Kolejne cztery atrybuty wchodzące w skład systemu S.P.E.C.I.A.L. (tj. charyzma, inteligencja, zręczność oraz szczęście) omówione zostaną w następnych obiecanych nagraniach na przestrzeni kolejnych tygodni.

Fallout 4 zadebiutuje na rynku 10 listopada tego roku. - Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut wytrzymałości - wiadomość - 2015-09-23
Fallout 4 zadebiutuje na rynku 10 listopada tego roku.

Fallout 4 pojawi się na światowym rynku w wersji PC oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4 10 listopada bieżącego roku. Najnowsza odsłona postapokaliptycznego cyklu ponownie przeniesie graczy w charakterystyczne dla serii realia, zmuszając głównego bohatera do trudnej walki o przetrwanie w niegościnnym środowisku. Zgodnie z niedawnymi doniesieniami, deweloperzy mają w planach po premierze intensywnie rozwijać omawianą produkcję, oferując z czasem jej posiadaczom przepustkę sezonową, darmowe aktualizacje czy zestaw narzędzi moderskich Creation Kit na PC.