Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2015, 19:50

autor: Góral

Film Angry Birds na pierwszym zwiastunie

Firma Rovio opublikowała pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu pełnometrażowego The Angry Birds Movie. Produkcja zadebiutuje w kinach w maju 2016 roku.

W grudniu 2012 roku dowiedzieliśmy się, że marka Angry Birds trafi w 2016 roku do kin. Dziś firma Rovio opublikowała powyższy, całkiem zabawny zwiastun oraz podzieliła się informacjami dotyczącymi obsady. Jason Sudeikis, znany chociażby z Horrible Bosses, wcieli się w Reda, Chuck przemówi głosem Josha Gada (The Wedding Ringer), a Danny McBride (This is the End) załapał się na rolę czarnego Bomb. Ponadto w filmie wystąpią: Maya Rudolph, Kate McKinnon, Bill Hader, Peter Dinklage, Keegan-Michael Key, Tony Hale, Ike Barinholtz, Hannibal Buress, Jillian Bell, Danielle Brooks, Romeo Santos oraz duet komików Smosh (Ian Hecox i Anthony Padilla). Premiera The Angry Birds Movie odbędzie się w maju 2016 roku.

W przyszłym roku Wściekłe Ptaki trafią na wielki ekran. - Film Angry Birds na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2015-09-23
W przyszłym roku Wściekłe Ptaki trafią na wielki ekran.
Film Angry Birds na pierwszym zwiastunie - ilustracja #2

Seria Angry Birds to jeden z najsłynniejszych cyklów gier wideo ostatnich lat. Marka zadebiutowała w 2009 roku i od tamtej pory cały czas raczeni jesteśmy kolejnymi projektami głównymi oraz pobocznymi, z których większość przeznaczona jest na urządzenia mobilne, aczkolwiek niektóre odsłony trafiły także na konsole i komputery PC.

Zabawa w hicie firmy Rovio polega na strzelaniu ptakami, dysponującymi różnymi mocami, do świnek ukrywających się w rozmaitych zabudowaniach. Do dziś, wszystkie części serii, zostały pobrane ponad 2 miliardy razy, a marka rozrosła się do potężnych rozmiarów. W sklepach można znaleźć zabawki, plecaki, przybory szkolne, napoje itd. Na świecie znajduje się również kilka tematycznych parków rozrywki.