Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2015, 19:50

autor: Góral

Film Angry Birds na pierwszym zwiastunie

Firma Rovio opublikowała pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu pełnometrażowego The Angry Birds Movie. Produkcja zadebiutuje w kinach w maju 2016 roku.

W grudniu 2012 roku dowiedzieliśmy się, że marka Angry Birds trafi w 2016 roku do kin. Dziś firma Rovio opublikowała powyższy, całkiem zabawny zwiastun oraz podzieliła się informacjami dotyczącymi obsady. Jason Sudeikis, znany chociażby z Horrible Bosses, wcieli się w Reda, Chuck przemówi głosem Josha Gada (The Wedding Ringer), a Danny McBride (This is the End) załapał się na rolę czarnego Bomb. Ponadto w filmie wystąpią: Maya Rudolph, Kate McKinnon, Bill Hader, Peter Dinklage, Keegan-Michael Key, Tony Hale, Ike Barinholtz, Hannibal Buress, Jillian Bell, Danielle Brooks, Romeo Santos oraz duet komików Smosh (Ian Hecox i Anthony Padilla). Premiera The Angry Birds Movie odbędzie się w maju 2016 roku.

W przyszłym roku Wściekłe Ptaki trafią na wielki ekran. - Film Angry Birds na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2015-09-23
W przyszłym roku Wściekłe Ptaki trafią na wielki ekran.
Film Angry Birds na pierwszym zwiastunie - ilustracja #2

Seria Angry Birds to jeden z najsłynniejszych cyklów gier wideo ostatnich lat. Marka zadebiutowała w 2009 roku i od tamtej pory cały czas raczeni jesteśmy kolejnymi projektami głównymi oraz pobocznymi, z których większość przeznaczona jest na urządzenia mobilne, aczkolwiek niektóre odsłony trafiły także na konsole i komputery PC.

Zabawa w hicie firmy Rovio polega na strzelaniu ptakami, dysponującymi różnymi mocami, do świnek ukrywających się w rozmaitych zabudowaniach. Do dziś, wszystkie części serii, zostały pobrane ponad 2 miliardy razy, a marka rozrosła się do potężnych rozmiarów. W sklepach można znaleźć zabawki, plecaki, przybory szkolne, napoje itd. Na świecie znajduje się również kilka tematycznych parków rozrywki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.