Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2015, 18:38

autor: Ender

Fallout 4 – kolejny film prezentujący atrybuty systemu S.P.E.C.I.A.L.

Bethesda opublikowała drugi odcinek serii krótkich animowanych filmów, które przedstawiają atrybuty postaci dostępne w grze Fallout 4. Dzięki klipowi gracze poznają zalety posiadania wysokiej percepcji.

W ubiegły czwartek, Bethesda rozpoczęła publikację serii krótkich animowanych filmów, w humorystyczny sposób przedstawiających poszczególne atrybuty bohatera Fallouta 4, które są elementem świetnie znanego fanom serii systemu S.P.E.C.I.A.L. Pierwszy odcinek skupiał się na sile, dziś natomiast pojawiła się kolejny klip wideo, przybliżający nam zalety wysokiej percepcji, która okaże się niezbędna zarówno w czasie walki jak i w trakcie innych aktywności w postapokaliptycznym świecie.

Percepcja jest podstawą systemu V.A.T.S., pozwalającego nam na celowanie w konkretne fragmenty ciał przeciwników. Im wyższa wartość atrybutu tym większe szanse na trafienie wrogów lub zadanie im krytycznych obrażeń. Atrybut okaże się również przydatny przy próbach kradzieży. Lepkie palce bohatera wykorzystamy nie tylko do szybkiego wzbogacenia się lub zdobycia niezbędnych zasobów. Wykorzystując bardziej zaawansowane techniki będziemy mogli podrzucać wrogom granaty lub pozbawiać ich amunicji tuż przed bezpośrednim starciem.

Kolejne filmiki z serii, które skupią się na wytrzymałości, charyzmie, inteligencji oraz szczęściu, powinny ukazać się w najbliższych tygodniach. Premiera Fallouta 4 planowana jest na 10 listopada. Tytuł ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

  1. Oficjalna strona Fallout 4
  2. Fallout 4 – komependium wiedzy