Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2015, 18:25

Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut charyzmy

Bethesda opublikowała czwarty odcinek serii krótkich animowanych filmów, które przedstawiają atrybuty postaci dostępne w grze Fallout 4. Dzięki najnowszemu klipowi gracze poznają zalety posiadania wysokiej charyzmy.

Przeszło dwa tygodnie temu, firma Bethesda rozpoczęła serię animowanych krótkometrażówek, w humorystyczny sposób przedstawiających poszczególne atrybuty bohatera Fallouta 4, będące elementem świetnie znanego fanom serii systemu S.P.E.C.I.A.L. Do tej pory opublikowane odcinki skupiały się na sile, percepcji i wytrzymałości. Udostępniony dziś klip wideo przybliża nam z kolei zalety posiadania wysokiej charyzmy, która jest bezcenna dla osób stawiających na mniej siłowe metody rozwiązywania problemów w postapokaliptycznym świecie.

Charyzma ułatwia życie graczom w wielu sytuacjach. Dzięki jej wysokiemu poziomowi możemy wynegocjować niższe ceny u sprzedawców oraz otrzymać od nich specjalne oferty. Atrybut pozwoli nam również wpływać pośrednio na innych npc-ów, nie tylko zyskamy dzięki niemu przyjaciół, ale będziemy w stanie przekonać ich do wykonania za nas często brudnej i nieprzyjemnej roboty, unikając tym samym np. niepotrzebnego rozlewu krwi. Charyzma umożliwia nam również uspokojenie atakujących nas dzikich zwierząt, a także uodparnia na uzależnienia od niektórych używek.

Trzy ostatnie filmiki z serii, które obejrzymy w najbliższym czasie, skupią się na inteligencji, zręczności oraz szczęściu postaci. Premiera Fallouta 4 planowana jest na 10 listopada. Tytuł ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

  1. Oficjalna strona Fallout 4
  2. Fallout 4 – komependium wiedzy