Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2015, 17:46

Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut inteligencji

Bethesda opublikowała piąty odcinek serii krótkich animowanych filmów, które przedstawiają atrybuty postaci dostępne w grze Fallout 4. Najnowszy klip skupia się na opisaniu zalet posiadania wysokiego poziomu inteligencji.

Trzy tygodnie temu Bethesda rozpoczęła serię animowanych krótkometrażówek, które stylizowane są na filmy instruktażowe z lat 50. Przedstawiają one w humorystyczny sposób poszczególne atrybuty bohatera Fallouta 4, będące elementem świetnie znanego fanom serii systemu rozwoju postaci o nazwie S.P.E.C.I.A.L. Opublikowane do tej pory odcinki skupiały się na sile, percepcji, wytrzymałości oraz charyzmie. Dzisiejszy klip udowadnia nam, że w postapokaliptycznym świecie w cenie jest również wysoka inteligencja.

Inteligencja okaże się niezbędna nie tylko wtedy, kiedy w zaciszu własnej bazy opracowywać będziemy nowe rodzaje broni oraz materiałów, ale także w trakcie eksploracji pustkowi. Dzięki wysokiemu poziomowi tego atrybutu w szybszy i łatwiejszy sposób dostaniemy się do miejsc zabezpieczonych elektronicznymi drzwiami i pułapkami. Przy odrobinie szczęścia przeprogramujemy również roboty strażnicze, czyniąc z nich przydatnych sojuszników. Inteligencja będzie odgrywała także pewną rolę w trakcie rozmów z niektórymi postaciami, podczas walki oraz w trakcie wykonywania wybranych misji.

Dwa ostatnie filmiki z serii, które skupią się na zręczności oraz szczęściu postaci, powinny ukazać się w najbliższym czasie. Premiera Fallouta 4 planowana jest na 10 listopada. Tytuł ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

  1. Oficjalna strona Fallout 4
  2. Fallout 4 – komependium wiedzy