Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2015, 18:11

autor: Góral

Rise of the Tomb Raider - nowe szczegóły na temat dodatków

W sklepie Xbox Games pojawiła się karta produktu z przepustką sezonową Rise of the Tomb Raider. Dowiedzieliśmy się z niej, że gra otrzyma tryb wytrzymałości oraz dodatki Baba Yaga: The Temple of the Witch i Cold Darkness Awakened.

Kilka dni temu dzięki sklepowi Amazon dowiedzieliśmy się, że Rise of the Tomb Raider doczeka się w przyszłości dodatków, w tym tajemniczej zawartości przeznaczonej dla trybu wieloosobowego, którego miało nie być. Dzięki karcie Season Passa w Xbox Live poznaliśmy kolejne szczegóły na ten temat. Produkcja otrzyma w sumie trzy rozszerzenia:

  • tryb wytrzymałości, w którym podejmiemy „walkę o przetrwanie w ekstremalnych warunkach”;
  • Baba Yaga: The Temple of the Witch – DLC z nowym grobowcem do zbadania;
  • Cold Darkness Awakened – dodatek, w którym będziemy walczyć z „hordami zarażonych drapieżców”.
Rise of the Tomb Raider - nowe szczegóły na temat dodatków - ilustracja #1

Dodatkowo zestaw uzupełniany ma być przez dodawanie przez cztery miesiące po premierze nowych strojów, broni, kart (modyfikatory rozgrywki, wygląda na to, że będzie je można kupować także osobno w ramach Pakietu wyzwań, Złotego pakietu oraz Srebrnego pakietu) i możliwości modyfikowania ekwipunku, a także „zapraszania znajomych do udziałów w nowych wyprawach”. Cena przepustki sezonowej, czy też raczej „subskrypcji serii”, nie jest jeszcze znana. Według wcześniejszych doniesień ma ona wynosić około 114 zł (30 dolarów).

Premiera Rise of the Tomb Raider odbędzie się na konsolach Xbox One i Xbox 360 10 listopada (13 w Polsce). Tytuł dostępny będzie w pełnej polskiej wersji językowej, a sprawdzicie go przed debiutem podczas targów Poznań Game Arena (16-18 października) i Warsaw Games Week (23-25 października).

Rise of the Tomb Raider jest grą na czasową wyłączność dla konsol Xbox. W związku z tym tytuł ukaże się na początku 2016 roku na komputerach PC, a pod koniec 2016 roku trafi także do posiadaczy konsoli PlayStation 4.