Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 kwietnia 2008

Warner Bros zwiększa swoje udziały w SCi Entertainment

Virion, 25 kwietnia 2008, 14:10

Koncern Medialny Warner Bros zwiększył ilość udziałów w brytyjskim wydawcy gier wideo SCi Entertainment do 20%. Dodatkowo podpisano pomiędzy firmami nową umowę dotyczącą dystrybucji.

Go!View dla PSP latem
Go!View dla PSP latem

vampire, 25 kwietnia 2008, 14:08

Go!View ma być pierwszym Europejskim serwisem umożliwiającym odpłatne pobieranie materiałów video posiadaczom PSP. Powstaje one we współpracy firm Sony oraz Sky. Do wyboru będą dwie formy płatności - abonament, lub pay-per-view - jednorazowa za interesujący nas materiał.

Konsolowy oddział Microsoftu odnotowuje coraz lepsze wyniki finansowe

Jiker, 25 kwietnia 2008, 12:50

Amerykański koncern Microsoft opublikował raport finansowy, w którym poddał analizie rezultaty osiągnięte w pierwszym kwartale bieżącego roku. Wynika z niego, że firma zdołała co prawda zwiększyć sprzedaż w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, jednakże nie uchroniło jej to przed obniżeniem zysków.

Final Fantasy IV dla DS latem
Final Fantasy IV dla DS latem

vampire, 25 kwietnia 2008, 12:48

Producent i wydawca Final Fantasy IV dla konsoli Nintendo DS - firma Square Enix zapowiedział dziś premierę tejże gry w Europie (wersja PAL) latem 2008 roku. FFIV to remake starego (wydanego w 1991 roku) hitu ze SNES-a.

Będzie Age of Conan w polskiej wersji językowej

Virion, 25 kwietnia 2008, 12:44

Funcom i CD Project ogłosiły uroczyście umowę o współpracy przy tworzeniu polskiej wersji językowej Age of Conan: Hyborian Adventures. Premierę zlokalizowanego na nasz ojczysty język MMORPG zapowiedziano na drugą połowę 2008 roku.

Wii Fit debiutuje w Europie
Wii Fit debiutuje w Europie

Jiker, 25 kwietnia 2008, 12:20

Od dzisiaj mieszkańcy krajów Unii Europejskiej mogą rozpocząć masowe ważenie się! Na półkach europejskich, a co za tym idzie – także polskich – sklepów, pojawił się bowiem zestaw Wii Fit, będący jednym z najbardziej oczekiwanych programów tego roku w każdym zakątku świata.

Assassin's Creed fundamentem sukcesu finansowego Ubisoftu
Assassin's Creed fundamentem sukcesu finansowego Ubisoftu

Virion, 25 kwietnia 2008, 11:53

Ubisoft zanotował kolejny dość pokaźny wzrost sprzedaży swoich tytułów, bo aż o 36%. W tym świetnym wyniku nie mały udział ma Assassin's Creed.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 kwietnia 2008)

Jiker, 25 kwietnia 2008, 11:30

Variety Map Pack w wersji dla PS3 już dostępny, daty europejskiej premiery Dracula: Origin, Summer Athletics, Dragon Quest Swords: The Masked Queen... oraz nowych Pokemonów, publikacja demonstracji Operation: Darkness, wyniki finansowe Nintendo i UbiSoft – zapraszamy Was do lektury ostatnich w tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Przyszłe plany Bungie i Rockstara

Przemysław Zamęcki, 25 kwietnia 2008, 11:08

Co robi ekipa Bungie Studios po zakończeniu trylogii Master Chiefa? Według najnowszych, niepotwierdzonych plotek wprost z czerwcowego magazynu Electronic Gaming Monthly studio wcale nie zamierza rozstawać się z uniwersum Halo i dłubie przy kolejnym tytule, w którym po raz kolejny stawimy czoło różowym, popiskującym stworkom.

Darmowy serwer dla Bounty Bay Online
Darmowy serwer dla Bounty Bay Online

fsm, 25 kwietnia 2008, 10:30

Niemiecki wydawca Frogster Interactive właśnie uaktywnił nowy serwer pozwalający grać w Bounty Bay Online bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zabierz DS-a do wnętrza ziemi
Zabierz DS-a do wnętrza ziemi

Przemysław Zamęcki, 25 kwietnia 2008, 10:18

Koncern THQ zapowiedział nową grę dla posiadaczy kieszonsolek Nintendo DS, bazującą na filmie Journey to the Center of the Earth 3D.

Two Worlds: Tainted Blood na PC za darmo

fsm, 25 kwietnia 2008, 09:42

Jak do tej pory dzieło polskiego developera Reality Pump – gra cRPG Two Worlds – doczekało się dwóch rozszerzeń w wersji na konsolę Xbox 360 udostępnionych w usłudze Xbox Live Marketplace, tj. Tainted Blood i Curse of Souls. oba w cenie 600 punktów MS. Miłą informacją dla pecetowych fanów tej produkcji jest to, że pierwszy z nich również pojawi się na PC i będzie darmowy.

Rozpoczęto zapisy na udział w beta testach gry Stargate Worlds
Rozpoczęto zapisy na udział w beta testach gry Stargate Worlds

Przemysław Zamęcki, 25 kwietnia 2008, 09:17

Po cichu, bez wielkiego rozgłosu, gwiezdne wrota w kompleksie górskim Cheyenne zostały uaktywnione i od teraz przeniosą każdego chętnego, który chciałby pójść śladami oddziału SG-1, wprost do mających rozpocząć się tej jesieni beta testów.