Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 kwietnia 2008

Seria Unreal powróci do korzeni

Virion, 30 kwietnia 2008, 14:12

Wiceprezes Epic Games oznajmił w jednym z wywiadów, że niemal pewne jest, iż w przyszłości powstanie kolejny Unreal skupiony na trybie single player. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi.

Mini Guitar Hero III we Flashu
Mini Guitar Hero III we Flashu

Virion, 30 kwietnia 2008, 12:41

Activision wypuściło flashową mini grę Guitar Hero III. To nie żart, to nowy pomysł marketingowy w walce o dominację na rynku pomiędzy Guitar Hero i Rock Band.

Developing Eight Days idzie pełną parą. Nowa część The Getaway w pre-produkcji

Virion, 30 kwietnia 2008, 12:05

Jak donosi brytyjski dziennik The Guardian trwają prace nad strzelanką Eight Days tworzoną przez Sony Enterteinment. Jednak na razie nie wiadomo, kiedy gra ujrzy światło dzienne.

Aerosmith zagra wyłącznie dla fanów Guitar Hero
Aerosmith zagra wyłącznie dla fanów Guitar Hero

Jiker, 30 kwietnia 2008, 11:50

Z informacji pozyskanych przez redakcję amerykańskiego wydania Newsweeka wynika, że firma Activision nabyła wszelkie prawa do utworów nagranych przez grupę Aerosmith, popularną gwiazdę rocka, otrzymując w ten sposób możliwość ich publikacji w kolejnych odsłonach cyklu Guitar Hero. Ekskluzywna umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Fatal Inertia Ex dla PS3 w maju
Fatal Inertia Ex dla PS3 w maju

vampire, 30 kwietnia 2008, 11:26

Fatal Inertia - niedoszły exclusive PS3 w końcu pojawi się na tej platformie. Wydawca, firma Koei nie zdecydowała się jednak na pudełkową wersję tego tytułu, będzie on dostępny jedynie za pośrednictwem PS Network pod koniec maja w cenie 29,99$ (ok. 65zł). Gra ukazała się już na X360 we wrześniu ubiegłego roku. Powodem zmiany platformy był fakt wykorzystania silnika Unreal Engine 3.

Saints Row 2 również na PC
Saints Row 2 również na PC

Brenda, 30 kwietnia 2008, 11:11

Saints Row 2 została zapowiedziana na sierpień bieżącego roku i jak się okazuje, zagości nie tylko na konsole nowej generacji, ale także na komputery osobiste. Parę sklepów internetowych (zarówno Europejskich jak i tych za oceanem) zaczęło przyjmować zamówienia przedpremierowe na wersję PC.

Koniec The Sims Online
Koniec The Sims Online

Brenda, 30 kwietnia 2008, 10:22

Minęło już ponad sześć lat od czasu kiedy na rynku gier MMO pojawił się nowy zawodnik - The Sims Online – pod niemal każdym względem różniący się od wszystkich dotychczasowych gier tego typu, gdzie olbrzymią większość stanowią produkcje cRPG osadzone w światach fantasy, czy science fiction.

Rayman Raving Rabbids i Wii Balance - teaser trailer
Rayman Raving Rabbids i Wii Balance - teaser trailer

vampire, 30 kwietnia 2008, 10:16

W sieci pojawił się teaser trailer z jednym ze znanych z Rayman Raving Rabbids kórlików. Prawdopodobnie możemy więc spodziewać się nadejścia kolejnej, trzeciej już odsłony cyklu. W sympatycznym filimku zobaczymy tegoż stworka na swój sposób robiącego użytek z Wii Balance Board.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 kwietnia 2008)

Jiker, 30 kwietnia 2008, 10:00

Naruto: Ultimate Ninja 3 we wrześniu w Europie, Warner Bros Interactive ma nowego prezesa, UbiSoft otwiera ukraińskie studio, THQ redukuje zatrudnienie, już niedługo kolejna łatka do Battlefielda 2142 – zapraszamy Was do lektury kolejnych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Problemy techniczne z GTA IV
Problemy techniczne z GTA IV

vampire, 30 kwietnia 2008, 09:16

Długo wyczekiwana produkcja Rockstar okazuje się sprawiać problemy swym użytkownikom. Otóż podczas intra Grand Theft Auto IV potrafi kompletnie zawiesić konsolę, w takiej sytuacji jedyne co możemy zrobić to odłączyć ją z zasilania. Problem ów pojawia się na wszystkich konsolach.

City Interactive podpisuje umowę z Nintendo

Przemysław Zamęcki, 30 kwietnia 2008, 08:58

Firma City Interactive, działająca m.in. na polskim rynku poinformowała o podpisaniu umowy licencyjnej z japońskim koncernem Nintendo.

Koniec z ekskluzywnymi tytułami na PC - mówi prezes Cryteka

Przemysław Zamęcki, 30 kwietnia 2008, 08:15

W rozmowie z redaktorami magazynu PC Play Magazine, prezes Cryteka Cevat Yerli zapowiedział, że z powodu olbrzymiej skali piractwa na pecetach, firma zamierza przerzucić się na produkcję tytułów multiplatformowych.