Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2008, 11:50

autor: Jiker

Aerosmith zagra wyłącznie dla fanów Guitar Hero

Z informacji pozyskanych przez redakcję amerykańskiego wydania Newsweeka wynika, że firma Activision nabyła wszelkie prawa do utworów nagranych przez grupę Aerosmith, popularną gwiazdę rocka, otrzymując w ten sposób możliwość ich publikacji w kolejnych odsłonach cyklu Guitar Hero. Ekskluzywna umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Z informacji pozyskanych przez redakcję amerykańskiego wydania Newsweeka wynika, że firma Activision nabyła wszelkie prawa do utworów nagranych przez grupę Aerosmith, popularnych gwiazdorów rocka, otrzymując w ten sposób możliwość ich publikacji w kolejnych odsłonach cyklu Guitar Hero. Ekskluzywna umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Aerosmith zagra wyłącznie dla fanów Guitar Hero - ilustracja #1

Wśród poszczególnych zapisów bezapelacyjnie najważniejszym jest informacja, iż fani zespołu założonego przez Perry’ego i Tylera usłyszą napisane przez nich utwory wyłącznie w GH. „Mogę powiedzieć, że pozyskaliśmy Aerosmith. Będziemy mogli korzystać z całego katalogu ich utworów, pomijając jeden lub dwa kawałki, które trafiły do oferty Rock Band przed popisaniem naszej umowy ”, oznajmił wiceprezes Activision Tim Riley.

Przypominamy, że Activision pracuje od pewnego czasu nad specjalną odsłoną Guitar Hero, której główną gwiazdą będzie właśnie Aerosmith. Guitar Hero: Aerosmith trafi do sprzedaży w połowie czerwca. Ukaże się w wersjach na X360, PS3 (tworzonych przez Neversoft), Wii (Vicarious Visions) oraz PS2 (Budcat).