Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 kwietnia 2008

Klocki zostały rzucone - pecetowa wersja Lumines trafiła na Steama

Von Zay, 19 kwietnia 2008, 21:40

Jak podaje Q Entertainment oraz Valve – na Steamie, internetowym systemie dystrybucji programów, można już złożyć przedpremierowe zamówienie na Lumines.

Paradox zapowiada Majesty 2
Paradox zapowiada Majesty 2

Przemysław Zamęcki, 19 kwietnia 2008, 17:35

Szwedzka firma Paradox Interactive, której w ubiegłym roku udało się nabyć prawa do marki Majesty zapowiada, że w pierwszym kwartale 2009 roku możemy spodziewać się powrotu serii na ekrany naszych monitorów. W pracach nad sequelem udział bierze również rosyjskie 1C. Niniejszym, Majesty 2 – The Fantasy Kingdom Sim uważajmy za oficjalnie zapowiedziane.

Gears of War w postaci komiksu

Przemysław Zamęcki, 19 kwietnia 2008, 16:40

Związki gier video z komiksem chyba jeszcze nigdy nie były tak silne, jak to ma miejsce w tej chwili. Po zapowiedzi historyjek obrazkowych opowiadających o losach górniczego statku kosmicznego z gry Dead Space i umowie podpisanej przez Sierrę w sprawie komiksu Prototype, przyszedł czas również na Marcusa Fenixa i spółkę. Epic Games wspólnie z firmą DC Comics zaprezentują nam serię zeszytów narysowanych na podstawie serii Gears of War.

Właściciele PC zagrają w dodatek do Mass Effect za darmo

Von Zay, 19 kwietnia 2008, 15:40

BioWare oświadczyło, że posiadacze popularnych pecetów będą mogli pobrać Bring Down the Sky, dodatek do Mass Effect, nie uiszczając żadnych dodatkowych opłat.

Znamy tytuł nowej gry z serii Mortal Kombat
Znamy tytuł nowej gry z serii Mortal Kombat

Przemysław Zamęcki, 19 kwietnia 2008, 13:51

Wczoraj informowaliśmy Was o przygotowaniach do wydania ósmej części serii Mortal Kombat. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy jednak z czym faktycznie będziemy mieli do czynienia i trzeba przyznać, że ekipie producenckiej udało się nas nieźle zaskoczyć.

Pojawiła się aktualizacja Xboksa 360

Von Zay, 19 kwietnia 2008, 13:40

Wszyscy posiadacze konsoli Xbox 360 podłączeni do Xbox Live zapewne zostali już poproszeni o wyrażenie zgody na zaktualizowanie oprogramowania konsoli i związany z nim rytualny jej restart. Co zauważyć można po ponownym uruchomieniu?