Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 kwietnia 2008

Ludo ergo sum - Rok i czterdzieści odcinków później

Louvette, 12 kwietnia 2008, 20:00

Dzisiaj, zamiast bardziej rozbudowanego podsumowania, oddaję głos czytelnikom...

Hellgate: London odnosi sukcesy w Korei Południowej
Hellgate: London odnosi sukcesy w Korei Południowej

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2008, 18:40

Gra Hellgate: London wyprodukowana przez Flagship Studios nie zdobyła raczej wielkiego uznania w oczach amerykańskich i europejskich graczy (średnia ocen graczy w serwisie Metacritic wynosi 6.2 punktu).

Tak wygląda nowa Lara Croft
Tak wygląda nowa Lara Croft

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2008, 17:04

Lara Croft w tym roku powróci w grze zatytułowanej Tomb Raider: Underworld, ale czy wizualnie będzie to ta sama osoba, którą znamy z poprzednich odsłon serii? Eidos podzielił się dzisiaj nowymi renderami ukazującymi model Lary takim, jakim będziemy go oglądać w grze. Trzeba przyznać, że graficy włożyli mnóstwo pracy w kilka nowych zaokrągleń tu i tam. Jest ślicznie, pozostaje zatem cierpliwie odczekać do premiery, aby ponownie móc zanurzyć się w podziwianie kształtów starożytnych grobowców.

Czy Nintendo szykuje nową wersję DS-a?

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2008, 16:29

Kieszonsolki NDS sprzedają się jak świeże bułeczki, ale czy pomimo tego faktu japoński koncern Nintendo może zdecydować się na ich nową wersję? Niektórzy twierdzą, że jak najbardziej.

Infogrames oczekuje wysokiej sprzedaży Alone in the Dark

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2008, 16:05

Alone in the Dark dla wielu osób jest synonimem solidnego, choć nie zawsze do końca udanego horroru. Po siedmiu latach od premiery poprzedniej części zatytułowanej The New Nightmare, będziemy mieli okazję znowu wcielić się w człowieka, który się śmierci nie kłania, czyli detektywa zajmującego się paranormalnymi sprawami, Edwarda Carnby’ego.

Maj miesiącem Wipeouta HD?
Maj miesiącem Wipeouta HD?

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2008, 15:01

Szybkie, jak błyskawica bolidy, wąskie tory, wybuchające rakiety i rytmiczna muzyka potęgująca wyścigowy klimat. Wipeout nie ma sobie równych w swoim gatunku, a studio Sony Liverpool odpowiedzialne za kolejne odsłony serii zawsze stara się oddać do rąk graczy perfekcyjny produkt. Nie inaczej powinno być z Wipeout HD, którego datę premiery zdradził francuski serwis Jeuxvideo.

GameStop ujawnia zawartość pecetowej wersji kolekcjonerskiej gry Fallout 3
GameStop ujawnia zawartość pecetowej wersji kolekcjonerskiej gry Fallout 3

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2008, 14:06

Sklep internetowy GameStop jako pierwszy przedstawił światu zawartość pecetowej amerykańskiej edycji kolekcjonerskiej gry Fallout 3. Przyjrzyjmy się jej bliżej.