Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 kwietnia 2008

Oryginalny de Blob trafi do sprzedaży w sierpniu
Oryginalny de Blob trafi do sprzedaży w sierpniu

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:19

Wszystko wskazuje na to, że jedna z najoryginalniejszych pozycji na tegorocznej liście wydawniczej koncernu THQ – de Blob powstający na Nintendo DS i Wii – zostanie wydana jeszcze w trakcie okresu wakacyjnego. Z informacji opublikowanych w trakcie THQ Gamers Day wynika, że przygody kolorowej kuli farby trafią do sprzedaży na początku sierpnia.

Rockstar kupuje producenta Empire Earth

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:16

Firma Rockstar Games zdecydowała się na sfinalizowanie zakupu studia Mad Doc Software. Producent znany ze stworzenia takich pozycji, jak cykl Empire Earth, czy też Bully: The Scholarship Edition już od pewnego czasu współpracował z twórcami sagi GTA, co wpłynęło bardzo pozytywnie na podjęcie przez nich ostatecznej decyzji.

Premiera kolejnej darmowej Trackmanii już wkrótce

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:11

Już wkrótce, bo 16 kwietnia, opublikowana zostanie kolejna darmowa odsłona popularnej Trackmania Nations. Produkcję będzie można pobrać za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego poświęconemu owemu cyklowi.

Pierwsze screenshoty z Warhammer 40000: Dawn of War 2
Pierwsze screenshoty z Warhammer 40000: Dawn of War 2

Przemysław Zamęcki, 5 kwietnia 2008, 16:36

Kilkanaście dni temu zaprezentowaliśmy Wam pierwsze informacje dotyczące drugiej części znakomitej strategii czasu rzeczywistego powstającej w kuźniach Relic Entertainment – Warhammer 40000: Dawn of War 2.

Sony zamyka amerykańskie serwery gier PS2 i PSP

Przemysław Zamęcki, 5 kwietnia 2008, 15:55

Sony Computer Entertainment America informuje, że do dnia 30 czerwca bieżącego roku nastąpi zamknięcie kilkunastu serwerów obsługujących gry z PlayStation 2 i PlayStation Portable.

Snake musi umrzeć - mówi Hideo Kojima
Snake musi umrzeć - mówi Hideo Kojima

Przemysław Zamęcki, 5 kwietnia 2008, 15:30

Seria Metal Gear Solid kojarzy nam się przede wszystkim z jednym człowiekiem, Hideo Kojimą – jej głównym kreatorem i reżyserem zarówno pierwszych dwóch Metal Gearów powstałych jeszcze pod koniec lat osiemdziesiątych, jak i trzech późniejszych Solidów. 12 czerwca tego roku ukaże się kolejny rozdział przygód Snake’a i najprawdopodobniej ostatni, w którego produkcję zaangażowany będzie Kojima. Jaki będzie następny krok tego nietuzinkowego twórcy?