Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 kwietnia 2008

Firma Realtime Worlds wykupiła prawa do światowej dystrybucji All Points Bulletin

Jiker, 21 kwietnia 2008, 15:32

Firma Realtime Worlds poinformowała o wykupieniu praw do światowej dystrybucji swojego pierwszego produktu z gatunku MMO – pozycji noszącej tytuł All Points Bulletin. Odkupiła je od koreańskiego wydawcy Webzen, wieloletniego partnera biznesowego, tuż po otrzymaniu pożyczki w wysokości 50 milionów dolarów.

Midnight Club: Los Angeles rozjedzie nas na początku września
Midnight Club: Los Angeles rozjedzie nas na początku września

Jiker, 21 kwietnia 2008, 14:59

Czwartą odsłonę cyklu Midnight Club zaanonsowano już niemal rok temu. Od tamtej pory czekaliśmy na ujawnienie oficjalnej daty debiutu tejże produkcji. Doszło do tego dzisiaj, a o samym fakcie poinformował nas Sam Housner, założyciel firmy Rockstar Games.

EMPiK - Top Lista - tydzień 16 (21/04/08)

Przemysław Zamęcki, 21 kwietnia 2008, 14:56

Oto kolejne notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 14 a 20 kwietnia i zostały zebrane w 111 salonach sieci.

Sins of a Solar Empire zostanie wydane w Europie
Sins of a Solar Empire zostanie wydane w Europie

Jiker, 21 kwietnia 2008, 12:20

Brytyjski dystrybutor Kalipso Games wyda na obszarze Wielkiej Brytanii jedną z najlepszych pecetowych gier bieżącego roku - Sins of a Solar Empire. Czy gra trafi także do Polski?

Spekulacje dotyczące dodatkowej zawartości dla GTA IV

Przemysław Zamęcki, 21 kwietnia 2008, 11:24

Dodatkowa zawartość do Grand Theft Auto IV jeszcze nawet na długo przed wydaniem gry wzbudza niemałe kontrowersje. Microsoft wypłacił Rockstarowi nawet okrągłą sumkę pięćdziesięciu milionów dolarów, co sugeruje, że raczej nie będziemy mieli do czynienia jedynie z nowymi modelami postaci czy dodatkowymi misjami. Kiedy brak oficjalnych informacji, a temat jest gorący, ludzie zaczynają spekulować. Tak rodzi się plotka.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 kwietnia 2008)

Jiker, 21 kwietnia 2008, 11:00

Nintendo wydaje nową odsłonę Crosswords, Variety Map Pack w wersji PS3 opóźniony, data premiery Supreme Ruler 2020 już znana, Konami ujawnia swoje najnowsze plany względem usługi WiiWare – zapraszamy Was do weekendowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Pierwszy pełny album dla Rock Band w przyszłym tygodniu

fsm, 21 kwietnia 2008, 10:46

Harmonix ogłosił, że długo oczekiwane dodatkowe albumy do ściągnięcia dla gry Rock Band nareszcie pojawią się do kupienia i pobrania pod koniec kwietnia. Do tej pory repertuar tej pozycji poszerzały cykliczne zestawy składające się z kilku utworów.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (21/04/08)
Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (21/04/08)

Major Doktor Upiorna, 21 kwietnia 2008, 10:45

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Sam & Max: Sezon 1, RACE '07: The WTCC Game lub Gears of War.

Poradnik: Perry Rhodan

Redakcja GRYOnline.pl, 21 kwietnia 2008, 10:43

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do przygodówki Perry Rhodan. Tekst ten składa się z bardzo szczegółowego opisu przejścia gry, a konkretnie jej sześciu rozdziałów. Perry Rhodan jest stosunkowo liniową produkcją, co szczególnie widoczne jest podczas rozgrywania pierwszego rozdziału."

Activision zamyka studio odpowiedzialne za konwersję Quake Wars na PlayStation 3

Przemysław Zamęcki, 21 kwietnia 2008, 09:30

Odpowiedzialne za przeniesienie gry Enemy Territory: Quake Wars na PlayStation 3 studio Underground Development najpóźniej do końca maja zostanie zamknięte. Tym samym koncern Activision potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki na ten temat.

Beta-testy Metal Gear Online rozpoczęte
Beta-testy Metal Gear Online rozpoczęte

vampire, 21 kwietnia 2008, 09:23

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami producenta i wydawcy Konami dziś zostały już uruchomione serwery przeznaczone do otwartych beta testów Metal Gear Online. Wziąć może w nich udział każdy, kto ściągnął z PS Store plik zajmujący 741MB, a następnie zarejestrował się na stronie Konami. Planowo testy maja potrwać do 6 maja.