Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2008, 12:20

Sins of a Solar Empire zostanie wydane w Europie

Brytyjski dystrybutor Kalipso Games wyda na obszarze Wielkiej Brytanii jedną z najlepszych pecetowych gier bieżącego roku - Sins of a Solar Empire. Czy gra trafi także do Polski?

Sins of a Solar Empire to zdecydowanie jedno z największych tegorocznych zaskoczeń w przypadku pecetowego rynku elektronicznej rozrywki. Dzieło Ironclad Games oraz Stardock Systems okazało się nie tylko bardzo dobrą strategią kosmiczną, ale również, co ostatnio nieczęsto się zdarza w przypadku ambitnych produkcji, zdołało w ciągu pierwszych dwóch miesięcy amerykańskiej sprzedaży spodobać się aż 100 tysiącom graczy. Jak się dowiedzieliśmy, już niedługo o wartości Sins of a Solar Empire będą się także mogli przekonać mieszkańcy wybranych krajów Unii Europejskiej.

Sins of a Solar Empire zostanie wydane w Europie - ilustracja #1

Dystrybucją Sins of a Solar Empire na terenie Europy oraz Bliskiego i Dalekiego Wschodu zajmie się firma Kalypso Media. W chwili obecnej wiemy, że produkcja autorstwa Ironclad Games zostanie wydana w Wielkiej Brytanii. Z dostępnych informacji wynika, że premiery w naszym kraju nie rozważa póki co żaden dystrybutor.

Sins of a Solar Empire trafi do Europy na przełomie maja i czerwca bieżącego roku. Pozycja będzie kosztować 39,99 Euro. W skład edycji pudełkowej wejdzie podstawowa wersja gry, płytka z dodatkowymi mapami, plakat oraz obszerny poradnik.