Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 kwietnia 2008

Projektant mody - Karl Lagerfeld w roli DJ-a w GTA IV
Projektant mody - Karl Lagerfeld w roli DJ-a w GTA IV

vampire, 9 kwietnia 2008, 15:00

Ekipa Rockstar Games nie szczędzi wydatków na ścieżkę dźwiękową, w grach tych możemy usłyszeć licencjonowane kawałki jak również znane osoby użyczające swego głosu w czwartej części jedną z nich będzie Karl Lagerfeld.

Black Mirror 2 - pierwsze screeny i informacje dotyczące fabuły
Black Mirror 2 - pierwsze screeny i informacje dotyczące fabuły

Przemysław Zamęcki, 9 kwietnia 2008, 14:59

Black Mirror była jedną z lepszych gier przygodowych, jakie ukazały się na rynku na przestrzeni ostatnich kilku lat. Cechowała się świetnym klimatem grozy i wśród wielu zalet, do których zaliczyć można również niesztampowe zakończenie, posiadała jedną, z punktu widzenia wydawcy niezaprzeczalną wadę. Ciężko byłoby wymyślić jakąś kontynuację.

Harmonix "wyjaśnia" wygórowaną cenę europejskiej wersji Rock Band

Jiker, 9 kwietnia 2008, 14:40

Bardzo długo czekaliśmy na ogłoszenie oficjalnej daty europejskiej premiery gry Rock Band (premiera w Stanach Zjednoczonych miała miejsce niemal pół roku temu!). Gdy już się jednak doczekaliśmy, doznaliśmy szoku wywołanego niesamowicie wygórowaną ceną zestawu.

Fotograficzny konkurs Alone in the Dark
Fotograficzny konkurs Alone in the Dark

Przemysław Zamęcki, 9 kwietnia 2008, 14:11

W związku ze zbliżającą się (choć ciągle opóźnianą) premierą gry Alone in the Dark, jej wydawca, firma Atari, postanowił zorganizować bardzo ciekawy i trzeba przyznać, dość niecodzienny konkurs o nazwie Sinister Sightings.

MMOcRPG w świecie Heroes of Might & Magic w ostatniej fazie produkcji

Jiker, 9 kwietnia 2008, 13:50

Nie tylko UbiSoft pracuje nad nową odsłoną cyklu Heroes of Might & Magic. O ile jednak produkcja o podtytule Kingdoms będzie darmową, dostępną z poziomu przeglądarki strategią, o tyle produkt chińskich NetDragon Websoft i TQ Digital Entertainment zasili grono rasowych MMOcRPG.

Interplay wraca do gry?
Interplay wraca do gry?

Virion, 9 kwietnia 2008, 13:35

Legendarny wydawca trwa i można powiedzieć, że ma się ciut lepiej. W tym roku jego zyski wyniosły 5,86 miliona baksów. Niestety, lwią część tej sumy (5,75 mln) stanowią tantiemy ze sprzedaży praw autorskich do Fallouta, co nie rokuje zbyt dobrze.

Sega zamyka producenta Sega Rally Revo

Jiker, 9 kwietnia 2008, 13:18

Japońska Sega zdecydowała się na zamknięcie swojego wewnętrznego studia odpowiedzialnego za produkcję ostatniej odsłony Sega Rally, noszącej podtytuł Revo. Głównym powodem podjęcia takiej właśnie decyzji była słaba sprzedaż pierwszego i, jak się okazało, jedynego dzieła Racing Studios.

Nowe obrazki z FarCry 2
Nowe obrazki z FarCry 2

fsm, 9 kwietnia 2008, 12:32

Pojawiły się nowe screeny z wyczekiwanego sequela gry FarCry. Pod tym adresem możecie obejrzeć kilka świeżych obrazków pokazujących dżunglę, postacie ludzkie i (oczywiście) więcej sawanny.

LittleBigPlanet również dla PSP?
LittleBigPlanet również dla PSP?

vampire, 9 kwietnia 2008, 12:17

LitlleBigPlanet to jedna z najciekawszych produkcji szykowanych z myślą o PS 3, ostatnio w serwisie CVG pojawiły się pogłoski jakoby tytuł ten miał trafić również na PSP.

Brytyjczycy pracują na kasowy sukces GTA IV

Jiker, 9 kwietnia 2008, 11:45

Brytyjskie szaleństwo zakupów trwa w najlepsze. Po świetnej sprzedaży Gran Turismo 5 Prologue, sporej liczbie zamówień przedpremierowych złożonej na Wii Fit, przyszła pora na utrzymaną w podobnym tonie wiadomość dotyczącą absolutnego hitu, czyli Grand Theft Auto IV.

Na Warhammera 40K MMO jeszcze poczekamy. Pierwsze szczegóły o grze

fsm, 9 kwietnia 2008, 11:28

Ogłoszony w marcu 2007 roku MMO osadzony w świecie Warhammera 40000, mimo już rok trwającego developingu, ciągle jest bardzo daleko od ukończenia i wydania na rynku.

Premiera pecetowego Mass Effect opóźniona
Premiera pecetowego Mass Effect opóźniona

Jiker, 9 kwietnia 2008, 11:10

Premiera pecetowej wersji Mass Effect – jednego z najlepszych cRPG ubiegłego roku – nie odbędzie się w planowanym terminie. Jak poinformował Chris Priestly, administrator oficjalnego forum dyskusyjnego poświęconego grze, prace nad grą potrwają o miesiąc dłużej, w związku z czym jej nowa data debiutu ustalona została na 28 maja w Stanach Zjednoczonych oraz 6 czerwca w Europie.

Marcowe Serce GRY-OnLine
Marcowe Serce GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 9 kwietnia 2008, 10:28

Miło nam poinformować, że głosami oddanymi w ankiecie dostępnej na stronie naszej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine, zdecydowaliście, że 1% przychodów z usług SMS za marzec 2008 przekazaliśmy na konto Caritas Polska.

Najpopularniejsze gry na PC w USA (23 - 29 marca 2008)
Najpopularniejsze gry na PC w USA (23 - 29 marca 2008)

Przemysław Zamęcki, 9 kwietnia 2008, 10:28

Przed Wami świeżutki ranking dziesięciu najlepiej sprzedających się gier pecetowych w Stanach Zjednoczonych w okresie od 23 do 29 marca. Został on przygotowany przez amerykańską organizację NPD zajmującą się badaniem i analizą amerykańskiego rynku branży elektronicznej.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 kwietnia 2008)

Jiker, 9 kwietnia 2008, 10:10

Poznaliśmy lokalizację finałów World Cyber Games 2009, premiera WorldShift opóźniona, Games for Windows Magazine przestaje być czasopismem, opóźnienie debiutu Growlanser: Heritage of War, aktualizacja HD-DVD – zapraszamy Was do lektury dzisiejszych „Wieści ze świata”.

Sierra otwiera oficjalną witrynę gry Prototype
Sierra otwiera oficjalną witrynę gry Prototype

Przemysław Zamęcki, 9 kwietnia 2008, 09:59

Sierra uruchomiła właśnie oficjalną witrynę internetową poświęconą nowej grze powstającej w studiu Radical Entertainment – Prototype.

King Arthur - nowa strategia turowa na PC zapowiedziana
King Arthur - nowa strategia turowa na PC zapowiedziana

vampire, 9 kwietnia 2008, 09:40

Po raz kolejny Król Artur powróci na ekrany naszych PC, tym razem w formie strategii. Tworzeniem gry zajęło się studio Neocore Games odpowiedzialne również za mało znanego Crusaders: Thy Kingdom Come, na którego silniku tworzony jest King Artur.

Problemy z rejestracją kodu uprawniającego do wzięcia udziału w beta testach gry Red Alert 3

Przemysław Zamęcki, 9 kwietnia 2008, 08:43

Jeżeli jesteście posiadaczami najnowszego dodatku do gry Command & Conquer 3 zatytułowanego Gniew Kane’a, zapewne chcielibyście wykorzystać znajdujący się w pudełku kod uprawniający do udziału w beta testach Red Alert 3. W ciągu ostatniego tygodnia mogły z tym być kłopoty.

Więcej gier Electronic Arts na silniku Unreal Engine 3
Więcej gier Electronic Arts na silniku Unreal Engine 3

vampire, 9 kwietnia 2008, 08:34

Koncern Electronic Arts, który w 2006 roku podpisał umowę z firmą Epic Games (twórcą Unreal Tournament III) dotyczącą wykorzystania świetnego silnika Unreal Engine 3 teraz postanowił rozszerzyć ją na kolejne tytuły.