Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2008, 09:59

Sierra otwiera oficjalną witrynę gry Prototype

Sierra uruchomiła właśnie oficjalną witrynę internetową poświęconą nowej grze powstającej w studiu Radical Entertainment – Prototype.

Sierra uruchomiła właśnie oficjalną witrynę internetową poświęconą nowej grze powstającej w studiu Radical EntertainmentPrototype.

Głównym bohaterem jest Alex Mercer, człowiek pozbawiony pamięci i jednocześnie posiadający niezwykłe umiejętności natychmiastowego zmieniania struktury kodu własnego DNA, co czyni zeń obiekt prześladowań ze strony organizacji rządowej Blackwatch. Jednak Alex nie jest jedyną osobą o takich umiejętnościach. W Nowym Jorku trwa sekretna wojna, od gracza zależeć będzie, po której ze stron się opowie.

Sierra otwiera oficjalną witrynę gry Prototype - ilustracja #1

Na stronie internetowej oprócz informacji przedstawiających fabułę gry i sylwetkę głównego bohatera znajdziemy również dwa filmiki, zestaw screenshotów oraz szczególnie przeze mnie polecany zbiór kilku bardzo dobrych rysunków koncepcyjnych. Znajdziecie je w dziale Media.

Premiera Prototype została ustalona na jesień tego roku, a docelowymi platformami są Xbox 360, PlayStation 3 i PC. Polskim wydawcą gry jest firma CD Projekt.

Ostatnia aktualizacja: 2008-04-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Prototype

Prototype