Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 kwietnia 2008

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (31 marca - 6 kwietnia)

Misiek, 10 kwietnia 2008, 21:30

W notowaniu najlepiej sprzedających się gier w Japonii z poprzedniego tygodnia bezsprzecznym liderem był Monster Hunter Portable 2nd G, który wówczas znalazł 880,000 nabywców. W obecnym zestawieniu (opublikowanym jak zwykle przez agencję Media Create) tytuł od Capcom również nie miał sobie równych, ale jego przewaga nad pozostałymi grami nie była już tak miażdżąca.

Boom Blox Stevena Spielberga trafi do Europy na początku maja
Boom Blox Stevena Spielberga trafi do Europy na początku maja

Jiker, 10 kwietnia 2008, 14:52

Jak dowiedziała się redakcja serwisu Eurogamer, Boom Blox – pierwsza produkcja Electronic Arts powstająca przy współpracy ze znanym reżyserem filmowym Stevenem Spielbergiem – trafi na europejskie półki sklepowe już 9 maja.

Gry ze Steamu w naszym Mini-Markecie - promocja trwa!
Gry ze Steamu w naszym Mini-Markecie - promocja trwa!

Redakcja GRYOnline.pl, 10 kwietnia 2008, 14:13

Od 1 kwietnia w naszym Mini-Markecie możecie kupić gry dostępne na platformie Steam. Z tej okazji przygotowaliśmy tygodniową ofertę specjalną, skierowaną do wszystkich czytelników GRY-OnLine. Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nabyć interesującej ich gry mamy dobrą wiadomość – promocja została przedłużona do odwołania!

Rywal Phoeniksa Wrighta głównym bohaterem nowej odsłony Ace Attorney
Rywal Phoeniksa Wrighta głównym bohaterem nowej odsłony Ace Attorney

Jiker, 10 kwietnia 2008, 13:45

W dotychczasowych odsłonach cyklu Gyakuten Saiban, znanego poza granicami Japonii pod nazwą Ace Attorney, wcielaliśmy się w postaci adwokatów Phoeniksa Wrighta i Apollo Justice, broniących niesłusznie oskarżonych obywateli. Nowa, piąta część Gyakuten Saiban przełamie tę zasadę, umożliwiając nam wcielenie się rolę oskarżyciela.

Aktualizacja wyglądu PlayStation Store już za kilka dni
Aktualizacja wyglądu PlayStation Store już za kilka dni

Jiker, 10 kwietnia 2008, 12:53

Przemodelowanie interfejsu serwisu PlayStation Store jest czymś, na co czeka wielu posiadaczy konsoli PlayStation 3. Domagali się oni bowiem ładniejszego wyglądu i zdecydowanie bardziej intuicyjnej nawigacji już od dłuższego czasu. Ich prośby zostały wysłuchane – jak poinformowało Sony Computer Entertainment, odnowiony PlayStation Store zawita do PlayStation Network już 15 kwietnia.

Stress-test PvP Age of Conan: Hyborian Adventures tylko dla użytkowników GameSpot.com
Stress-test PvP Age of Conan: Hyborian Adventures tylko dla użytkowników GameSpot.com

vampire, 10 kwietnia 2008, 11:30

Twórcy nowego MMORPG Age of Conan: Hyborian Adventures - Funcom wraz z jego wydawcą - Eidos ogłosili stress-test systemu PvP tego tytułu dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu GameSpot.com. 15000 graczy będzie miało okazję spędzić weekend 18-20 kwietnia w świecie Cymerii.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 kwietnia 2008)

Jiker, 10 kwietnia 2008, 10:40

Edycja Kolekcjonerska Sword of the Stars w złocie, BBC Player dla Wii już dostępny, kampania reklamowa Kane & Lynch zablokowana, premiera Pirates vs. Ninjas Dodgeball opóźniona, kolejna łatka do Burnout Paradise już wkrótce – zapraszamy Was do lektury codziennych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Wiimote’owy kontroler dla Xboxa 360 to „Newton”

fsm, 10 kwietnia 2008, 10:29

Pisaliśmy niedawno o doniesieniach, jakoby Microsoft szykował nowy kontroler dla swej konsoli, wzorowany na nowatorskim Wiilocie Nintendo. Dzisiaj pojawia się więcej plotek i ciekawych informacji na ten temat.

Ubisoft potwierdza, że premiera Haze odbędzie się... - tasiemca ciąg dalszy

Przemysław Zamęcki, 10 kwietnia 2008, 10:19

Wiemy, że to już się stało nudne, ale po prostu nie wypada, abyśmy nie poinformowali Was o kolejnej dacie premiery Haze – strzelaniny FPP przygotowywanej przez ekipę Free Radical.

Prace nad Bionic Commando Rearmed na ukończeniu
Prace nad Bionic Commando Rearmed na ukończeniu

Przemysław Zamęcki, 10 kwietnia 2008, 09:46

Moda na odświeżanie klasycznych tytułów dopiero się rozpoczęła. Mieliśmy już znakomitą! nową wersję Prince of Persia na Xbox Live Arcade, takoż muzyczną strzelaninę REZ, na horyzoncie majaczy Ikaruga, a tymczasem Capcom informuje, że właśnie kończone są prace nad wielkim hitem schyłku lat osiemdziesiątych – Bionic Commando, tym razem z podtytułem Rearmed.

Ruszyła oficjalna witryna Ghostbusters the Video Game
Ruszyła oficjalna witryna Ghostbusters the Video Game

vampire, 10 kwietnia 2008, 09:30

Firma Sierra Entertainment ogłosiła powstanie oficjalnej strony Ghostbusters the Video Game. Tworzeniem wirtualnych pogromców na potrzeby X360, PS3 oraz PC zajęło się studio Terminal Reality znane głównie z obydwóch części Blood Rayne oraz 4x4 Evolution, natomiast wersją dla PS2, Nintendo Wii i Nintendo DS Red Fly Studios.

Electronic Arts rezygnuje z pobierania opłat za dodatkową broń w grze Battlefield: Bad Company

Przemysław Zamęcki, 10 kwietnia 2008, 09:23

Mamy doskonały przykład na to, że trzeba czasem upominać się o swoje, nawet w przypadku, jeżeli po drugiej stronie znajduje się wielka, warta wiele miliardów dolarów korporacja. Pamiętacie jeszcze małą aferę dotyczącą płatnych broni oferowanych w becie Battlefield: Bad Company?