Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2008, 15:00

autor: vampire

Projektant mody - Karl Lagerfeld w roli DJ-a w GTA IV

Ekipa Rockstar Games nie szczędzi wydatków na ścieżkę dźwiękową, w grach tych możemy usłyszeć licencjonowane kawałki jak również znane osoby użyczające swego głosu w czwartej części jedną z nich będzie Karl Lagerfeld.

Wzbudzająca zawsze wiele kontrowersji a przy tym niezwykle popularna seria GTA może pochwalić się m.in. niezłymi i zróżnicowanymi stacjami radiowymi umilającymi nam rozgrywkę. Ekipa Rockstar Games nie szczędzi wydatków na ścieżkę dźwiękową, a odkąd budżet firmy urósł do niebagatelnych rozmiarów w grach tych możemy usłyszeć licencjonowane kawałki jak również znane osoby użyczające swego głosu - np. w GTA San Andreas pojawił się Axl Rose (wokalista Guns'n'Roses) w roli DJ Tommy "The Nightmare" Smitha.

W czwartej odsłonie prowadzącym jedną ze stacji radiowych będzie niemiecki dyktator mody Karl (Otto) Lagerfeld. Karl jest niezależnym twórcą znajdującym się w czołówce najbardziej wpływowych projektantów na świecie (współpracuje z ekskluzywnymi markami takimi jak Chanell, Chloe, Fendi, H&M), przez wielu uważanym za ekscentryka. Lagerfeld na pewno zapalonym graczem nie jest - jak sam mówi: "Wolę być w grze niż w nią grać. Pragnąłbym być naprawdę wstrętnym, politycznie niepoprawnym bohaterem” . No cóż może Rockstar Games nie do końca spełniło jego marzenie, tak czy inaczej przypadła mu rola odpowiednia dla miłośnika iPodów (ponoć Karl ma ich ponad 60) lubiącego dance i muzykę elektroniczną. Wszyscy fani GTA, mający ochotę posłuchać jego wypowiedzi i sprawdzić, jaką muzykę dla nich przygotował powinni włączyć w grze stację K109.

Premiera Grand Theft Auto IV na X360 i PS3 już 29 kwietnia.

Projektant mody - Karl Lagerfeld w roli DJ-a w GTA IV - ilustracja #1