Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2008, 11:26

autor: vampire

Fatal Inertia Ex dla PS3 w maju

Fatal Inertia - niedoszły exclusive PS3 w końcu pojawi się na tej platformie. Wydawca, firma Koei nie zdecydowała się jednak na pudełkową wersję tego tytułu, będzie on dostępny jedynie za pośrednictwem PS Network pod koniec maja w cenie 29,99$ (ok. 65zł). Gra ukazała się już na X360 we wrześniu ubiegłego roku. Powodem zmiany platformy był fakt wykorzystania silnika Unreal Engine 3.

Fatal Inertia - niedoszły exclusive PS3 w końcu pojawi się na tej platformie. Wydawca, firma Koei, nie zdecydowała się jednak na pudełkową wersję tego tytułu, będzie on dostępny jedynie za pośrednictwem PS Network pod koniec maja w cenie 29,99$ (ok. 65zł). Gra ukazała się już na X360 we wrześniu ubiegłego roku. Powodem zmiany platformy był fakt wykorzystania silnika Unreal Engine 3, którego dostosowanie do Xboxa jest o wiele prostsze niż do konsoli Sony.

Fatal Inertia Ex to futurystyczne wyścigi, w których prowadzenie zdobyć możemy nie tylko bezbłędnie prowadząc pojazd, lecz również umiejętnie wykorzystując dostępne uzbrojenie. Twórcy obiecują, iż wersja PS3 będzie ulepszona w stosunku do tej znanej z konsoli Microsoftu. Prawdę mówiąc mieli nad czym pracować, gdyż gra otrzymywała raczej średnie noty. Na liście zmian znajdzie się między innymi dodanie ośmiu nowych tras treningowych mających wprowadzić początkujących graczy w rozgrywkę. Natomiast dla hardcorowców został przygotowany jeszcze bardziej wymagający poziom trudności, choć już ten znany z X360 był dla wielu nie do pokonania. Poprawie ulegnie też używanie broni, które ma być teraz bardziej opłacalne. Fatal Inertia EX w pełni wykorzysta możliwości Dual Shock 3 i Sixaxis.

Fatal Inertia Ex dla PS3 w maju - ilustracja #1