Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2008, 11:11

autor: Brenda

Saints Row 2 również na PC

Saints Row 2 została zapowiedziana na sierpień bieżącego roku i jak się okazuje, zagości nie tylko na konsole nowej generacji, ale także na komputery osobiste. Parę sklepów internetowych (zarówno Europejskich jak i tych za oceanem) zaczęło przyjmować zamówienia przedpremierowe na wersję PC.

Saints Row 2 jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2006 gry akcji, pod wieloma względami nawiązującej do produktów z cyklu Grand Theft Auto. Ponownie wcielamy się w postać członka jednego z rywalizujących między sobą gangów. Uczestniczymy w zadaniach mających między innymi na celu wygrywanie nielegalnych wyścigów czy likwidowanie przedstawicieli konkurencyjnych frakcji.

Gra została zapowiedziana na sierpień bieżącego roku i jak się okazuje, zagości nie tylko na konsole nowej generacji, ale także na komputery osobiste. Parę sklepów internetowych (zarówno Europejskich jak i tych za oceanem) zaczęło przyjmować zamówienia przedpremierowe na wersję PC, tym samym podając do wiadomości datę ukazania się produktu (26 sierpnia 2008 w USA / 29 sierpnia 2008 w Europie). Są to m.in. amerykańskie sieci sprzedaży Amazon i EBGames/Gamestop, a także brytyjska Game.

Saints Row 2 również na PC - ilustracja #1

Na dzień dzisiejszy, polski wydawca nie jest jeszcze znany. Zainteresowanych odsyłam do lektury Zapowiedzi Saints Row 2 oraz do obejrzenia innych materiałów, które znajdziecie w Encyklopedii.