Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2008, 14:08

autor: Dorota "vampire" Drużko

Go!View dla PSP latem

Go!View ma być pierwszym Europejskim serwisem umożliwiającym odpłatne pobieranie materiałów video posiadaczom PSP. Powstaje one we współpracy firm Sony oraz Sky. Do wyboru będą dwie formy płatności - abonament, lub pay-per-view - jednorazowa za interesujący nas materiał.

Firma Sony oficjalnie zapowiedziała dziś Go!View - pierwszy europejski serwis umożliwiający odpłatne pobieranie materiałów video posiadaczom PSP. Usługa jest pierwszym efektem współpracy japońskiego giganta z płatną telewizją Sky, o której dowiedzieliśmy się podczas Games Conviction w ubiegłym roku.

Po zarejestrowaniu się na stronie Go!View użytkownicy sieci będą mogli pobrać interesujące ich filmy lub programy na PC, a następnie przesłać je na przenośną konsolę. Do wyboru będą dwie formy płatności - abonament, lub pay-per-view - jednorazowa za interesujący nas materiał. Niestety z Go!View korzystać będą mogli tylko mieszkańcy krajów, w których Sky jest dostępne, a więc póki co niestety nie Polacy.

Go!View dla PSP latem - ilustracja #1

Na dzień dzisiejszy nie jest bliżej znana zawartość serwisu, ani wielkość opłat. Zainteresowani mogą udać się na oficjalną stronę.