Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2008, 15:04

autor: Virion

Wiemy już czyim głosem przemówi główny bohater Mass Effect PL

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Mass Effect w naszym kraju. Jednak już teraz zdradzono nam kto wcieli się w główną rolę w dubbingowanej wersji

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery Mass Effect w naszym kraju. Jednak już teraz zdradzono nam kto wcieli się w główną rolę w lokalizowanej wersji.

Jednak zanim o tym napiszę warto wspomnieć o tym, że gracz nim przystąpi do rozgrywki będzie musiał wybrać płeć swojej postaci. I właśnie od tego zależy czyim głosem będzie ona mówiła w polskiej wersji dubbingowanej.

Jeżeli wybierzemy płeć piękną, pani Komandor Shepard będzie mówiła głosem aktorki Magdaleny Różczki znanej m.in. z roli milionerki Moni w Lejdis, a także Rozmów nocą i jeszcze kilku innych produkcji.

Wiemy już czyim głosem przemówi główny bohater Mass Effect PL - ilustracja #1

W sytuacji, gdy zechcemy grać Komandorem Shepardem możemy się spodziewać, że będzie on posługiwał się głosem Marcina Dorocińskiego. Jego zdolności aktorskie mogliśmy podziwiać z kolei m.in. w takich filmach jak Francuski numer czy Wszyscy jesteśmy Chrystusami lub serialu Pitbull, w którym wcielił się w postać Despera.

Wiemy już czyim głosem przemówi główny bohater Mass Effect PL - ilustracja #2

Oprócz, tego kto będzie podkładał głos w polskiej wersji językowej gry, CD Projekt ogłosił, że będzie ona wydana w dwóch wersjach podstawowej i kolekcjonerskiej. Za tę pierwszą przyjdzie nam zapłacić 129 zł. Ile będziemy musieli wyłożyć kasy za tę drugą i co będzie zawierała. Na razie nie wiadomo…