Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2008, 13:44

15 kwietnia poznamy nowe oblicze PS Store - Beta testy Metal Gear Online również dla Europejczyków

Wszyscy mają Mambę, więc i Europejczycy gorsi nie będą. W Prima Aprilis informowaliśmy Was, że PlayStation Store doczeka się liftingu i znacznie lepszej funkcjonalności, w co zdaje się niektórzy nie do końca chcieli uwierzyć. To jednak najszczersza prawda, bowiem już za cztery dni, piętnastego kwietnia, wraz z uaktualnieniem firmware konsoli do wersji 2.30, otrzymamy również nowy PS Store. A co na

Wszyscy mają Mambę, więc i Europejczycy gorsi nie będą. W Prima Aprilis informowaliśmy Was, że PlayStation Store doczeka się liftingu i znacznie lepszej funkcjonalności, w co zdaje się niektórzy nie do końca chcieli uwierzyć. To jednak najszczersza prawda, bowiem już za cztery dni, piętnastego kwietnia, wraz z uaktualnieniem firmware konsoli do wersji 2.30, otrzymamy również nowy PS Store. A co najlepsze, to jeszcze nie koniec atrakcji.

Dwa dni później, na 17 kwietnia, Konami, wydawca gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots oficjalnie zapowiedział rozpoczęcie europejskich, otwartych beta testów Metal Gear Online. Tak więc nowemu projektowi będą mogli przyjrzeć się również „nasi” ludzie. Do tej pory jedyną możliwością zapisania się była próba przechytrzenia oficjalnego serwisu Konami i walka z wszędobylskimi „krzaczkami”, ale kiedy metoda zbytnio się rozpowszechniła i zapisywać zaczęło się coraz więcej osób spoza Kraju Kwitnącej Wiśni, proceder został ukrócony.

15 kwietnia poznamy nowe oblicze PS Store - Beta testy Metal Gear Online również dla Europejczyków - ilustracja #1

Na 17 kwietnia zaplanowano również debiut nawych paczek do gry Lair. Będą one nosiły nazwę Diabolical Dragons i Skyguard Update. Ten drugi dodatek pozwoli w końcu na sterowanie w grze lotem smoka przy pomocy gałek analogowych pada, a nie tak, jak było do tej pory, tylko tiltem umieszczonym w Sixaxisie.

Tego dnia będziemy mogli zakupić również najnowszy dodatek do sieciowej strzelaniny Warhawk. Broken Mirror doda m.in. nowe mapy i pojazdy.

Zainteresowanych zmianami w PS Store odsyłamy do tego filmiku i przypominamy, że premiera najnowszej odsłony przygód Snake’a zaplanowana została na 12 czerwca.