6 595 wyświetleń
(7:39)
2 sierpnia 2011
Wideo z Diablo III od Blizzard Entertainment | Opublikowano 2011-08-02 11:38 w kategorii Gameplay | Czas trwania 7:39. (18012)
GRYOnline
Gracze
trailer
21 stycznia 2026
trailer
19 grudnia 2019
trailer
13 stycznia 2026
trailer
17 października 2025
trailer
23 stycznia 2026
trailer
14 stycznia 2026
trailer
10 stycznia 2020
trailer
22 stycznia 2026
trailer
16 kwietnia 2024
trailer
12 grudnia 2025
Wyglada to troche... biednie. Nie jestem wielim fanem Diablo, ale gralem sporo zarowno w czesc pierwsza jak i w dwojke, a po tym co zobaczylem na tym filmiku jakos nawet za bardzo tej trzeciej czesci nie oczekuje. Lokacje na zewnatrz wygladadaja nieciekawie, animacje postaci i potworow sa slabe, graficznie tez nie jest to ekstraklasa.
Ogolnie szalu nie ma, dupy nie urywa.
Miałem wrażenie, że w niektórych momentach lekko przycinało, ale to raczej dadzą radę poprawić.
Dźwięki niektóre po prostu muszą zostać te same. Diablo z innym odgłosem wypadającego złota i scrolli? Nieee :P
Graficznie jest o wiele mniej bajkowe i kolorowe niż pierwsze filmiki z gry. Widać bojkot jaki wtedy powstał dał efekt ;) Ciągle wieje to warcraftowością, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza.
Filmik po jakimś czasie przynudza, ale to pewnie przez brak muzyki. Z muzyką będzie o wiele lepiej ;)
A co do mało klimatycznych przeciwników... Ten grubas rozpadający się na glizdy (śledzie?) jest fajny :D
Ja chyba w pierwszej kolejności pogram Monkiem :D
Mi również styl graficzny przypomina Torchlight bądź Dungeon Siege III....cóż.. tak to już jest, komiksowość i baśniowość opanowała do reszty H&Sy, cRPGi i slashery...jedyne co możemy żeby poczuć mrok to grać w starsze gry ;)
Co do samego gameplayu...to w ogóle tak przypomina nowe gry... że aż nie przypomina Diablo II. A to już poważny krok do tego, żeby Diablo III nie było tak syte jak dwójka. I w dodatku ich sieciowe rozwiązania... Zrobimy grę crapną, ale nie pozwolimy Wam jej przerobić na taką, żeby była lepsza dla ludzi, bo zmusimy Cię do stałego połączenia z internetem, gdyż checmy wiedzieć o Tobie wszystko, nawet kiedy i jak grasz w single... powoli się zaczyna robić żenada. Im bliżej do premiery, tym gorzej.
Jak by filmik zatytuwano Torchlight 2 nie poznałby różnicy. Styl graficzny nowego diablo jest do bani i nie pozostawia zludzen ze juz nie ujrzymy klimatycznych przeciwnikow i mrocznych lokacji jak pieklo z 2ki czy rozplywajacy sie przeciwnicy pozostawiajcy szkielet( moje ulubione potworki z 2ki) jednym slowem slabo to widze ale znajac zycie dzieki marce sie sprzeda jak starcraft II ktory byl odmlodzonym graficznie pierwowzorem za dosc sporo kwote.
a co do prezentowanego fragmetu Beta to mam mieszane uczucia lokacje mogą być, nie które są klimatyczne, ale te nie które ciosy, są jak dla mnie za kolorowe, przy niektórych atakach postać świeci się jak choinka w Boże Narodzenie w ciemnym lesie.
mam tylko nadzieje że z Diablo III nie bedzie jak z Dukem, ale na wszelki wypadek ewentualny zakup gry zostawie sobie na miesiąc po premierze. Wtedy już wszystko bedzie wiadomo jak gra wygląda jak się sprawuje, jak Multii. i wowczas podejmę decyzję o zakupie lub rezygnacji z zakupu tej gry :)
P.s. Zawsze mogę pograć w stare diablo II LOD
Gierka powina wyjsc rok temu bo graficznie wyglada juz slabo !
Ale wieje nuda :)
Stare dobre Diablo
Lokacje outdoor wyglądają po prostu żałośnie. Całość zapowiada się jako pozbawiony klimatu gniot, który nie wytrzymuje porównania z Titan Quest.
Jak dla mnie -znając Blizzarda - kandydat do kasacji albo duuuużej przebudowy.
tyle czasu to robią ze ta gra juz wyglada przestarzale powtorka z rozrywki jak z DUke Nukenem Forever jak pierwsze wersje tej gry ju byly 2-3 lata temu pewnie znowu zresetuja projekt i tak juz 10 lat :(
BurbonoPL ---> Miejmy taką nadzieję.
[6] Sadzisz ze po kilku latach produkcji gry ktos sie nagle w Blizzardzie zlapal za glowe mowiac "O k...wa zapomnielismy zobic dzwieki. Dajemy z dwojki, moze nikt sie nie zorientuje ... " ? ;)
Ja tam po kilku latach grania w d2 od razu rozpoznaje charakterystyczny dzwiek sypiacego sie zlota i jestem swiecie przekonany ze nie przez przypadek znalazly sie te dzwieki w becie jak i w to ze przynajmniej niektore zostana w wersji finalowej.
dzwieki te same, bo to jeszcze beta ludzie...