Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Road Sweeper Simulator 2011 (PC)

Symulator zamiatarki ulic PC

Road Sweeper Simulator 2011 | Kehrmaschinen - Simulator 2011

Symulacja, w której wcielamy się w rolę pracownika miejskich służb porządkowych i używamy zamiatarek do usuwania z ulic różnorakich zanieczyszczeń. Producent oddał do naszej dyspozycji trzy różne modele zamiatarek.

Symulacje

PC Windows
Okładka Road Sweeper Simulator 2011 (PC)

producent: TML-Studios

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16marca2011

23marca2012

pudełko PL

Road Sweeper Simulator 2011 to gra autorstwa niemieckiego dewelopera TML-Studios, znanego między innymi dzięki takim produkcjom jak City Bus Simulator 2010 (symulator komunikacji miejskiej) czy Road Sweeper Simulator 2011 (symulator straży pożarnej). W opisywanej grze wcielamy się w postać pracownika służb porządkowych i zajmujemy się zamiataniem ulic z użyciem wyspecjalizowanego sprzętu.

Producent oddał do naszej dyspozycji trzy różne modele zamiatarek, których używamy do zaliczania kolejnych scenariuszy trybu dla pojedynczego gracza. W każdej z misji spotykamy się z innymi rodzajami plam i zanieczyszczeń, wymagających stosowania specyficznych technik usuwania oraz korzystania z różnych rodzajów nakładek czyszczących, bezpośrednio montowanych na wybranym przez nas pojeździe.

Istotną cechą gry jest to, że wszystkie czynności wykonujemy w sposób manualny. Dysponujemy więc pełną kontrolą nad danym pojazdem, mogąc śledzić zmagania z zewnętrznych kamer lub z poziomu kabiny ciężarówki. Dodatkowo, po zapełnieniu się pojemnika z zanieczyszczeniami musimy każdorazowo odwozić go w wyznaczone miejsce i opróżniać, jak również dbać o regularne napełnianie zbiornika z wodą.

Na potrzeby gry zbudowano sporych rozmiarów miasto, przy czym niektóre etapy rozgrywają się również na terenach podmiejskich. Na badanych przez nas obszarach działa realistyczna sygnalizacja świetlna, a w trakcie wykonywanych prac porządkowych musimy nie tylko uważać na inne pojazdy cywilne, ale również na przechodniów. Dodatkową atrakcją jest możliwość wcielenia się w rolę mieszkańca i swobodnego przechadzania się po wykreowanym przez autorów wirtualnym środowisku.

Oprawa wizualna gry Road Sweeper Simulator 2011 prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Warto tu zwrócić uwagę w głównej mierze na szczegółowe modele zamiatarek z trójwymiarowymi wnętrzami, jak również na cykl całodobowy oraz na zaawansowane efekty cząsteczkowe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 4,5 / 10 na podstawie 89 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.0 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

Gry podobne do Symulator zamiatarki ulic

Klasyfikacja PEGI Symulator zamiatarki ulic

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Symulator zamiatarki ulic

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 600 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 3Ti lub lepsza), 40 MB HDD, Windows XP/Vista/7