Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Road Sweeper Simulator 2011 (PC)
OkładkaRoad Sweeper Simulator 2011 (PC)

Symulator zamiatarki ulic PC

Road Sweeper Simulator 2011 | Kehrmaschinen - Simulator 2011

Symulacja, w której wcielamy się w rolę pracownika miejskich służb porządkowych i używamy zamiatarek do usuwania z ulic różnorakich zanieczyszczeń. Producent oddał do naszej dyspozycji trzy różne modele zamiatarek.

Symulacje

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator zamiatarki ulic Premiera PC

16marca2011

pudełko PL

23marca2012

producent: TML-Studios wydawca: astragon Entertainment wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Road Sweeper Simulator 2011 to gra autorstwa niemieckiego dewelopera TML-Studios, znanego między innymi dzięki takim produkcjom jak City Bus Simulator 2010 (symulator komunikacji miejskiej) czy Road Sweeper Simulator 2011 (symulator straży pożarnej). W opisywanej grze wcielamy się w postać pracownika służb porządkowych i zajmujemy się zamiataniem ulic z użyciem wyspecjalizowanego sprzętu.

Producent oddał do naszej dyspozycji trzy różne modele zamiatarek, których używamy do zaliczania kolejnych scenariuszy trybu dla pojedynczego gracza. W każdej z misji spotykamy się z innymi rodzajami plam i zanieczyszczeń, wymagających stosowania specyficznych technik usuwania oraz korzystania z różnych rodzajów nakładek czyszczących, bezpośrednio montowanych na wybranym przez nas pojeździe.

Istotną cechą gry jest to, że wszystkie czynności wykonujemy w sposób manualny. Dysponujemy więc pełną kontrolą nad danym pojazdem, mogąc śledzić zmagania z zewnętrznych kamer lub z poziomu kabiny ciężarówki. Dodatkowo, po zapełnieniu się pojemnika z zanieczyszczeniami musimy każdorazowo odwozić go w wyznaczone miejsce i opróżniać, jak również dbać o regularne napełnianie zbiornika z wodą.

Na potrzeby gry zbudowano sporych rozmiarów miasto, przy czym niektóre etapy rozgrywają się również na terenach podmiejskich. Na badanych przez nas obszarach działa realistyczna sygnalizacja świetlna, a w trakcie wykonywanych prac porządkowych musimy nie tylko uważać na inne pojazdy cywilne, ale również na przechodniów. Dodatkową atrakcją jest możliwość wcielenia się w rolę mieszkańca i swobodnego przechadzania się po wykreowanym przez autorów wirtualnym środowisku.

Oprawa wizualna gry Road Sweeper Simulator 2011 prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Warto tu zwrócić uwagę w głównej mierze na szczegółowe modele zamiatarek z trójwymiarowymi wnętrzami, jak również na cykl całodobowy oraz na zaawansowane efekty cząsteczkowe.

Ostatnia modyfikacja 23 marca 2012

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 4,3 / 10 na podstawie 95 głosów czytelników.

Symulator zamiatarki ulic cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Symulator zamiatarki ulic

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Symulator zamiatarki ulic Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 3Ti lub lepsza)
  • 40 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7