Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2011, 13:37

autor: DogGhost

F1 2011 - brak polskiej wersji językowej

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Codemasters nie planuje wydać gry F1 2011 w polskiej wersji językowej. W sieci pojawiły się też nowe materiały filmowe prezentujące rozgrywkę w F1 2011.

Jak dowiedział się jeden z naszych użytkowników od menadżera ds. kontaktów ze społecznością firmy Codemasters o ksywce Helios, nie ma obecnie planów wydania gry F1 2011 w polskiej wersji językowej. Wiadomość tę otrzymaliśmy od Adama Mocarskiego ze Szczecina. Jest to o tyle zaskakujące, że poprzednia odsłona posiadała takową, a w ostatnich latach przywykliśmy już do tego, że wszystkie większe tytuły są tłumaczone na nasz język.

Oprócz powyższej informacji, niepokój wśród miłośników wirtualnych wyścigów wzbudzi zapewne fakt, że w trybie wieloosobowym sesja kwalifikacyjna będzie trwała tak jak dotychczas jedynie 15 minut. Choć dla przeciętnych graczy nie ma to większego znaczenia, to dla osób preferujących symulacyjny model rozgrywki jest to zła wiadomość. W rzeczywistości kwalifikacje do Formuły 1 składają się z trzech segmentów trwających odpowiednio: 20, 15 i 10 minut. Przypomnijmy, że podobne kontrowersje wzbudził brak samochodu bezpieczeństwa w edycji z 2010 roku.

F1 2011 - brak polskiej wersji językowej - ilustracja #1

Na pocieszenie prezentujemy Wam najnowsze materiały wideo, które pojawiły się w serwisie YouTube. Pierwszy z nich prezentuje gracza biorącego udział w próbie czasowej na torze wyścigowym w Montrealu. Z kolei drugi film stanowi 25-minutowe zawody o Grand Prix Turcji. Co sądzicie o tym jak prezentuje się najnowsza odsłona F1 pod względem audiowizualnym?

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, datę premiery F1 2011 ustalono na 23 września 2011 roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 3, Xboksa 360, a także, w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, na 3DS-a.