Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2011, 19:40

autor: Ender

Wirtualne bonusy w Limitowanej edycji Need for Speed: The Run

Electronic Arts zdradziło na jakie wirtualne bonusy mogą liczyć wszyscy ci którzy nabędą limitowaną edycje gry Need For Speed: The Run.

Electronic Arts wyjawiło na jakie wirtualne bonusy liczyć będą wszyscy ci, którzy zdecydują się zakupić limitowaną edycje Need For Speed: The Run, która podobnie jak sama gra ukaże się w 17 listopada tego roku. Odda ona do dyspozycji graczy trzy premiowe auta: Lamborghini Aventador, Chevrolet Camaro ZL1 i najnowsze Porsche 911 Carrera S. Poza tym wszyscy jej posiadacze będą mogli skorzystać także z pięciu dodatkowych i ekskluzywnych wyzwań, jakie „dają szansę wykazania się przed znajomymi swoim mistrzowskim opanowaniem kierownicy, które nagradzane będzie dodatkowymi bonusami i osiągnięciami". Nie jest to z pewnością ogromny zestaw dodatków do jakich przyzwyczaili nas inni dystrybutorzy, ale do premiery pozostało jeszcze sporo czasu więc może to nie wszystkie niespodzianki jakie szykuje EA? Wraz z informacją o limitowanych autach, producent gry wypuścił też prezentujący je trailer, który możemy zobaczyć poniżej.

W Need for Speed: The Run wcielimy się w uczestnika nielegalnego wyścigu pomiędzy San Franciso, a Nowym Jorkiem. Nasz bohater walczy nie tylko o laury zwycięzcy z innymi kierowcami, ale także o swoje życie, które zależeć będzie od osiąganych przez niego wyników. Twórcy obiecują nam intensywne doznania, emocjonujące pościgi i ponad 300 km tras do przejechania. Nowością w serii będą także momenty, które spędzimy poza naszym autem bezpośrednio kierując poczynaniami głównego bohatera.

Wirtualne bonusy w Limitowanej edycji Need for Speed: The Run  - ilustracja #1

Kolejna odsłona cyklu Need for Speer jest coraz bardziej popularną próbą pogodzenia ze sobą rozbudowanej fabuły i gry wyścigowej. Tego typu miszmasz, który jeszcze kilka dobrych lat temu wywoływałby uśmiech politowania, jest dzisiaj z powodzeniem wykorzystywany przez wielu deweloperów. Zdają oni sobie sprawę z tego, że dodając ciekawą historię są w stanie przyciągnąć uwagę graczy nie będących fanami czterech kółek.

Dystrybutorem Need for Speed: The Run w Polsce będzie Electronic Arts, sugerowana cena gry to 149,90 zł (wersja PC) i 229,90 zł (Xbox 360 oraz Playstation 3).