Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2011, 13:41

Smartfony w natarciu - najciekawsze gry na Androida i iOS (09/08/2011)

Kolejny raz na łamach www.gry-online.pl pojawia się zestawienie ciekawych gier dla posiadaczy smartfonów z systemami iOS i Android. Dzisiaj mamy dla Was m.in. Lara Croft: Guardian of Light, Crayon Physics Deluxe, Rainbow Six: Shadow Vanguard czy Robotek.

To znowu ten moment, gdy na łamach serwisu informacyjnego pojawia się zestawienie kilku ciekawych pozycji dla posiadaczy smartfonów. Tradycyjnie do wyboru są zarówno te droższe i większe tytuły, jak i garstka małych perełek. Pozdrowienia dla forumowicza, który podrzucił kilka ciekawych propozycji.

Crayon Physics Deluxe

Fantastyczna gra logiczna o charakterystycznej oprawie stworzonej w myśl „styl ważniejszy niż fajerwerki”. Rysowane kredkami obiekty + zagadki bazujące na fizycznym silniku gwarantują zabawę na długie godziny.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #1

Karoshi

Tytuł gry oznacza w języku japońskim „śmierć z przepracowania”. Pan Karoshi zaś, główny bohater stylizowanej na Mario platformówki, to postać, która musi... umrzeć. A gracz musi mu w tym pomóc. Uzależniające.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #2

Lara Croft: Guardian of Light

Najsłynniejsza pani archeolog doczekała się naprawdę niezłego spin-offu swoich przygód. Znany z dużych maszyn Guardian of Light zawędrował teraz na iUrządzenia i mimo dosyć wysokiej ceny bez wątpienia jest wart zainteresowania. Pełne pułapek i skarbów podziemia czekają!

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #3

League of Evil

Podobno nic bardziej podobnego do Super Meat Boy na iPhone'ie się teraz nie znajdzie. Skoro tak, to zapraszam do zapoznania się z platformówką, która chwali się najlepszym systemem kontroli bohatera. Skacz, lataj, niszcz, byle przeszkodzić naukowcom w stworzeniu broni masowej zagłady.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #4

Rainbow Six: Shadow Vanguard

Szukasz porządnego taktycznego shootera do noszenia w kieszeni? Oto on! Słynna seria firmowana przez Toma Clancy'ego trafiła w końcu na smartfony i jest równie ładna, wciągająca i złożona, co jej więksi bracia. Warto zainwestować.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #5

Robo Defense

Gry z gatunku tower defense są wciąż bardzo popularne, a prezentowana tu Robo Defense należy do najpopularniejszych gier na system Android. Dlaczego? Sprawdź sam, próbna wersja jest darmowa, a w niej mnóstwo zrobotyzowanych wieżyczek i równie zrobotyzowanych oponentów.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #6

Robotek

Roboty przejęły władzę nad światem. Czas im dokopać! Przeciwko wrogim maszynom stawiaj własne roboty, korzystaj z ulepszeń, dobieraj jednostki i pokaż blaszakom, kto tu rządzi. Śliczna stylowa grafika, mnóstwo ciekawych potyczek i spora doza losowości czekają na Was zupełnie za darmo.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #7

Space Physics

Coś dla tych, którzy zazdroszczą obecnej na platformie Apple gry Crayon Physics Deluxe. Tutaj twoje rysunki również zyskują fizyczną formę i oddziałują na siebie, z tą różnicą, że wszystkiemu towarzyszy kosmiczna stylizacja. Gra zawiera tylko jeden poziom, ale jest dostępna bezpłatna paczka z dodatkowymi 80 planszami.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (09/08/2011) - ilustracja #8

Za miesiąc ciąg dalszy. Chcecie przeczytać o jakiejś grze? Dajcie znać!

Poprzednie odcinki cyklu: