Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2011, 12:08

Smartfony w natarciu - najciekawsze gry na Androida i iOS (05/07/2011)

Prezentujemy piątą część przeglądu najfajniejszych gier przeznaczonych na smartfony działające w oparciu o systemy Android i iOS. Tym razem mamy coś dla fanów prostych gierek zręcznościowych, strzelanin pokroju Modern Warfare, wyścigów a nawet gier MMORPG.

Odcinek piąty zestawienia najciekawszych (zdaniem moim i Internetu) gier na mądre telefony to 8 tytułów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem tego pewien. Zapraszam.

Angry Business Man

Sympatyczna, prosta, czarno-biała (z okazjonalnym akcentem czerwonym) gierka o spóźnionym biznesmenie. Właśnie uciekł mu autobus, musisz więc pomóc mu dobiec najdalej jak się da. Wciągający pościg…

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #1

Backstab

Co to jest? Przepiękny miks Piratów z Karaibów i Assassin’s Creed. Nazywasz się Henry Blake i twoim celem jest zemsta. Odkrywaj osiemnastowieczną wyspę pełną tajemniczych zakamarków, walcz z wieloma przeciwnikami, wciągnij się w dojrzałą historię. Spece z Gameloft zapraszają.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #2

Call of Mini: Zombies

Zombie chyba nigdy nie były popularniejsze. Call of Mini to sympatyczna, trójwymiarowa gierka, w której naszym zadaniem jest (oczywiście!) zabijanie umarlaków. Dużo broni, dużo ulepszeń, dużo postaci do wyboru, wydawanie zarobionej kasy na zwiększanie swoich szans no i fajna stylizacja – warto zobaczyć.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #3

Hard Lines

Któż nie zna komórkowego Węża? Ta świecąca gra bazuje na klasycznej zabawie sprzed lat, ale dodaje od siebie dużo nowości – to już nie jest zwykłe zjadanie kropek. W grze znajdziecie 6 ciekawych trybów, estetyczną oprawę i olbrzymie pokłady „wciągalności” sprawiające, że od HL trudno się oderwać.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #4

Heavy Gunner 3D

Ach, jak dobrze jest postrzelać do wrażych maszyn. Szczególnie, jeśli właśnie obsadzasz potężne, obrotowe działo i możesz z pierwszej ręki podziwiać festiwal destrukcji. Jest malowniczy kosmos, tony żelastwa do zestrzelenia i mnóstwo broni do kupienia.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #5

Modern Combat 2

Skojarzenia z Modern Warfare są jak najbardziej słuszne. MC2 to współczesny konflikt, źli terroryści, dzielni żołnierze, oskryptowane scenki, wybuchy i tryb multiplayer dla 10 graczy. Do boju!

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #6

Pocket Legends

MMORPG nie zginą, póki będą istnieć gracze chętni bawić się w „darmowe” gry tego typu. Pocket Legends dostępne jest bez opłat, chyba że chcecie stać się lepszymi dzięki przeróżnym ofertom typu „platinum”. A cała reszta nie zaskakuje i trzyma wysoki poziom – duży świat, kilka klas, magia, miecze, zadania, potwory. Grać!

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #7

Touch Racing Nitro

Na dotykowych ekranach wszystkie gry są „touch”. Ale w przypadku tej sympatycznej ścigałki pojazd podąża za Twym palcem – nie uświadczycie tu wirtualnych guzików. Wystarczy dotykać, a jeden z 12 pojazdów będzie pędził po zwycięstwo. No i przy okazji 18 torów i ładna grafika 3D na pewno nie będą przeszkadzać w zabawie.

Smartfony w natarciu - czyli najciekawsze gry na Androida oraz iOS (05/07/2011) - ilustracja #8

Za miesiąc ciąg dalszy. Chcecie przeczytać o jakiejś grze? Dajcie znać!

Poprzednie odcinki cyklu: